Rezultati 2015.

REZULTATI NATJECANJA U 2015. GODINI

 

GRAND PRIX CROATIA, 17.,18.01.2015. SAMOBOR

3. mjesto- TONĆI GRUBŠIĆ ( ml. kadet -48 kg)

 

PRVENSTVO HRVATSKE, 14.02.2015. ZAGREB

1. mjesto- GORAN LUČIN ( seniori -75 kg)

 

KUP MLADOSTI, 21.02.2015. IVANIĆ-GRAD

1. mjesto- ANTE VUJANOVIĆ (  učenici -38 kg)

2. mjesto- JERKO TVRDE (  kadet -63 kg)

3. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (  kadetkinje +54)

3. mjesto- FRANE PEJKOVIĆ (  kadet -70 kg)

 

PRVENSTVO BALKANA, 21.02.2015. ČAČAK

3. mjesto- GORAN LUČIN ( seniori -75 kg)

 

PRVENSTVO DALMACIJE, 22.02.2015. PLOČE

1. mjesto- SARA POLAŠEK ( kate-cicibanke)

1. mjesto- MARDUK KRVAVAC (  učenici -30 kg)

1. mjesto- MARDUK KRVAVAC (  učenici -34 kg)

1. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (  učenici +46 kg)

1. mjesto- BRUNO ŠIMURINA (  ml. kadet -45 kg)

1. mjesto- KARLO MATAN (  juniori -76 kg)

2. mjesto- FRANKO DOBRONIĆ (  učenici -46 kg)

2. mjesto- JOSIP JURJEVIĆ (  učenici +46 kg)

2. mjesto- GABRIELA PAPAC (  ml. kadetkinje -45 kg)

2. mjesto- MIHOVIL  MATEŠIĆ (  juniori -76 kg)

2. mjesto- LEONA BOBAN (  UČENICE +44 kg)

3. mjesto- KATARINA GRUJIĆ (  učenice -40 kg)

3. mjesto- PETAR MATAN (  ml. senior -84 kg)

 

VIROVITICA OPEN, 07.03.2015. VIROVITICA

1. mjesto- TOMA MARKOVINA (juniori -68 kg)

1. mjesto- ANTONIA FONTANJI (kadetkinja +54 kg)

2. mjesto- FRANE PEJKOVIĆ (  kadet -70 kg)

2. mjesto- JERKO TVRDE (  junior -68 kg)

2. mjesto- ANTONIA FONTANJI (  kadetkinje +54 kg)

2. mjesto- KATARINA SARIĆ (  kadetkinje -47 kg)

3. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (  juniorke -57 kg)

 

PRVENSTVO HRVATSKE, 14.,15.03.2015. JASTREBARSKO

3. mjesto- ANTE VUJANOVIĆ

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK

3. mjesto- KATARINA SARIĆ

 

KUP JADRANA, 29.03.2015. SPLIT

1. mjesto- VINKO URSIĆ GLAVANOVIĆ (senior +84 kg)

1. mjesto- KATARINA SARIĆ (ml. kadetkinja -50 kg)

2. mjesto- KATARINA SARIĆ (kadetkinja -47 kg)

2. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (ml. učenici +46 kg)

2. mjesto- KATA TIM (JOVANOVIĆ, DRAGIČEVIĆ,RAIĆ - SENIORKE)

3. mjesto- JERKO TVRDE (  kadet -63 kg)

3. mjesto- SARA POLAŠEK (  CICBANKE KATE)

3. mjesto- LEO DOBRKOVIĆ (  kate-učenici 7 i 8 kyu)

3. mjesto- MIRJANA BANOVIĆ (  seniorke -55 kg)

3. mjesto- MIRJANA BANOVIĆ (  seniorke open)

3. mjesto- REBEKA TALAJIĆ (  kadetkinje +54 kg)

3. mjesto- VINKO URSIĆ GLAVANOVIĆ (  seniori open)

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (  ml. kadetkinje -50 kg)

3. mjesto- TONKA BERIŠA (  ml.učenice-kate)

3. mjesto- IRINA MIJAČ (  ml.učenice-kate)

3. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (  ml.kadeti-48 kg)

3. mjesto- IVONA JOVANOVIĆ (  seniorke-kate)

3. mjesto- KATA TIM (JOVANOVIĆ, DRAGIČEVIĆ,RAIĆ - JUNIORKE)

 

ĐURĐEVAC OPEN,11.04.2015. ĐURĐEVAC

2. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (kadetkinje +54 kg)

2. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (juniorke -59 kg)

3. mjesto- BRUNO ŠIMURINA ( ml. kadet -41 kg)

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (ml.  kadetkinje -50 kg)

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (kadetkinje -47 kg)

3. mjesto- JERKO TVRDE (kadet -70 kg)

 

TAD RIJEKA, 12.04.2015. RIJEKA

1. mjesto- MIHOVIL MATEŠIĆ (juniori -76 kg)

2. mjesto- KATARINA SARIĆ (kadetkinja -47 kg)

3. mjesto- KARLO MATAN (juniori -68 kg)

3. mjesto- BEPO VASIĆ (juniori -76 kg)

 

ZAGREB MEMORIJAL, 25.04.2015. ZAGREB

1. mjesto- ANTE VUJANOVIĆ (učenici -42 kg)

2. mjesto- MARDUK KRVAVAC (učenici -38 kg)

2. mjesto- BRUNO ŠIMURINA (ml. kadeti -41 kg)

3. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (učenici +46 kg)

3. mjesto- DOMINA PAVLOVIĆ (ml. kadetkinje +55 kg)

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (ml. kadetkinja - 50 kg)

3. mjesto- ANTE VUJANOVIĆ (ml. kadet -41 kg)

 

7. AUGUST, 26.04.2015. CRNA GORA

2. mjesto- JERKO TVRDE (kadet -70 kg)

 

BUSHIDO CUP, 10.05.2015. ZAGREB

3. mjesto- DOMINA PAVLOVIĆ (ml. kadetkinja +55 kg)

3. mjesto- BRUNO ŠIMURINA (ml. kadet -41 kg)

3. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (ml. kadetkinja -50 kg)

 

KUP VUKOVARA, 16.05.2015. VUKOVAR

1. mjesto- ANA BODROŽIĆ SELAK (ml. kadetkinje -50 kg)

1. mjesto- KATARINA SARIĆ (ml. kadetkinje +55 kg)

1. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (ml. učenici +46 kg)

1. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (ml. kadeti -48 kg)

2. mjesto- DOMINA PAVLOVIĆ (ml. kadetkinje +55 kg)

2. mjesto- GABRIELA PAPAC (ml. kadetkinje -50 kg)

3. mjesto- PETRA PERIĆ (ml. kadetkinje -45 kg)

 

STARI GRAD,17.05.2015.  BUDVA

1. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (kadetkinje +54 kg)

2. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (juniorke -59 kg)

2. mjesto- BEPO VASIĆ (junior -76 kg)

2. mjesto- KARLO MATAN (junior -68 kg)

 

BIHAĆ OPEN, 23.05.2015. BIHAĆ

1. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (2003 -50 kg)

2. mjesto- JERKO TVRDE (kadet -63 kg)

3. mjesto- FRANE PEJKOVIĆ (kadet -70 kg)

3. mjesto- JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (kadetkinja +54 kg)

 

BALKANSKO PRVENSTVO,29.,30,05,2015, HERCEG NOVI

3. mjesto- PETAR GAVRANOVIĆ (2003 -50 kg)

 

KRK KUP, 07.06.2015. KRK

2. mjesto- TONI ŠAROLIĆ

3. mjesto- LEONA BOBAN

3. mjesto- DOMINA BABIĆ

 

ZAGREB KARATE KUP, 12.09.2015.

DANI BERBE GROŽĐA, DBG OPEN 2015, 19.09.2015.

3. mjesto- LUKA ŠIMUNDIĆ-borbe dječaci 2002. -40 kg (J)

2. mjesto- GABRIELA PAPAC – borbe djevojčice 2002. -47 kg

3. mjesto – ANA BODROŽIĆ SELAK – borbe djevojčice 2002. -47 kg

 

IZBORNI  TURNIR –KOSTRENA  26.09.2015. 

2. mjesto- KATARINA SARIĆ – kadetkinje -47 kg

2. mjesto –JERKO TVRDE –juniori – 68 kg

 

BELGRAD TROPY-BEOGRAD -17.10.2015.

PLOČE OPEN –PLOČE - 17.10.2015.

2. mjesto- TONKA BERIŠA- borbe ml. učenice -28 kg

2. mjesto- MARDUK KRVAVAC- borbe-učenici – 38 kg

3. mjesto – ANTE VUJANOVIĆ – borbe-učenici -42 kg

1. mjesto – TONČI GRUBŠIĆ – borbe –ml. kadeti – 57 kg

1. mjesto – ANA BODROŽIĆ SELAK- borbe – ml. kadetkinje -50 kg

2. mjesto – PETRA PERIĆ – borbe – ml. kadetkinje -50kg

3. mjesto – GABRIELA PAPAC- borbe – ml. kadetkinje – 50 kg

3. mjesto – DOMINA PAVLOVIĆ- borbe ml. kadetkinje +55 kg

1. mjesto – ANA BODROŽIĆ SELAK- borbe – kadetkinje – 47 kg

3. mjesto – IVO BOKAN – cicibani –kate

3. mjesto – ROKO ODAK- ml. učenici- kate

1. mjesto – TONKA BERIŠA – ml. učenice –kate

 

22. MEMORIJALNI KARATE KUP SLAVONSKI BROD – 24.10.2015.

2. mjesto- DOMINA PAVLOVIĆ- ml. kadetkinje 12,13 god. +55 kg

3. mjesto – GABRIELA PAPAC-  ml. kadetkinje 12,13 god. -50 kg

3. mjesto – BRUNO ŠIMURINA – ml. kadeti 12,13 god. -41 kg

RAMA OPEN -24.10.2015.

BAR OPEN, BAR – 07.11.2015.

KRIŽEVCI OPEN , KRIŽEVCI -14.11.2015.

2. mjesto – ANA BODROŽIĆ SELAK- ml. kadetkinje -50 kg

2. mjesto – DOMINA PAVLOVIĆ- ml. kadetkinje + 55 kg

3. mjesto – TOMA MARKOVINA – juniori – 68 kg

 

PRVENSTVO HRVATSKE –PRIMORSKI DOLAC,  kadeti, kadetkinje i ml. seniori, ml. seniorke -05.12.2015.

 

PRVENSTVO HRVATSKE-PRIMORSKI DOLAC,  juniori, juniorke 06.12.2015.

 

TRBOVLJE OPEN, SLOVENIJA 05.12.2015.

3. mjesto.- GORAN LUČIN- seniori open

 

PRVENSTVO HRVATSKE- SLAVONSKI- BROD, juniorke kate, 20.12.2015.

1. mjesto- Ivona Jovanović

 

PRVENSTVO HRVATSKE- SLAVONSKI- BROD ,seniori ekipno, 20.12.2015.

1. mjesto- Vinko Ursić Glavanović, Goran Lučin, Rene Pernuš,Bepo Vasić, Matteo Hajder, Neven Martić, Danil Domjoni