Rezultati 2014.

REZULTATI PRVENSTVA DALMACIJE, 22. 02. 2014., OPUZEN

1. mjesto - Tonka Beriša ( cicibanke kate)
1. mjesto - Tonči Grubšić ( učenici kate)
1. mjesto - Frane Pejković ( ml. kadeti kate)
1. mjesto - Ivana Dragičević ( ml. kadetkinje kate)
1. mjesto - Ante Vujanović ( ml. učenici -38 kg)
1. mjesto - Toni Šarolić ( ml. učenici +38 kg)
1. mjesto - Tonči Grubšić ( učenici -46 kg)
1. mjesto - Ana Bodrožić Selak ( učenice -44 kg)
1. mjesto - Luka Pecotić ( ml. kadeti -36 kg)
1. mjesto - Stanko Jukić ( ml. kadeti -48 kg)
1. mjesto - Frane Pejković ( ml. kadeti -57 kg)
1. mjesto - Ana Raić ( ml. kadetkinje -45 kg)
1. mjesto - Josipa Bodrožić Selak ( ml. kadetkinje -55kg)
1. mjesto - Matteo Hajder ( seniori -67 kg)
1. mjesto - Nikola Rendić ( seniori -84 kg)
1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović ( seniori +84 kg)
1. mjesto - učenice ekipno kate ( Gabrijela Papac, Petra Perić, Ana Bodrožić Selak)
1. mjesto - ml. kadeti ekipno kate ( Frane Pejković, Ante Vidović, Luka Pecotić)
1. mjesto - ml. kadetkinje ekipno kate ( Ana Raić, Ivana Dragičević, Jelena Puzić)
1. mjesto - seniorke kate ekipno ( Petra Marelja, Anđela Krstulović Opara, Jelena Puzić)
1. mjesto - ml. učenici borbe ekipno ( Ante Vujanović, Damjan Polić, Toni Šarolić, Ivo Grančić)
1. mjesto - ml. kadetkinje borbe ekipno ( Josipa Bodrožić Selak, Ana Raić, Katarina Sarić, Antonija Fontanji)
2. mjesto - Ante Vidović ( ml. kadeti kate)
2. mjesto - Petar Gavranović ( učenici +46 kg)
2. mjesto - Petar Čulić ( ml. kadeti -57 kg)
2. mjesto- Antonija Fontanji ( ml. kadetkinje +55 kg)
2. mjesto- Petar Matan ( seniori -84 kg)
2. mjesto- Rebeka Talajić ( seniorke -61 kg)
2. mjesto - seniorke kate ekipno ( Ivona Jovanović, Ivana Dragičević, Ana Raić)
2. mjesto - učenici ekipno ( Tonči Grubšić, Josip Jurjević, Petar Gavranović, Bruno Šimurina)
3. mjesto - Martina Jovanović ( učenice kate)
3. mjesto - Ana Bodrožić Selak ( učenice kate)
3. mjesto - Ana Raić ( ml. kadetkinje kate)
3. mjesto - Jelena Puzić ( ml. kadetkinje kate)
3. mjesto - Frane Pejković ( seniori kate)
3. mjesto - Anđela Krstulović Opara ( seniorke kate)
3. mjesto - Ivo Grančić ( ml. učenici -34 kg )
3. mjesto - Damjan Polić ( ml. učenici +38 kg)
3. mjesto - Daria Milić ( ml. učenice -36 kg)
3. mjesto - Bruno Šimurina ( učenici -38 kg)
3. mjesto - Josip Jurjević ( učenici +46 kg)
3. mjesto - Domina Pavlović ( učenice +44 kg)
3. mjesto - Katarina Sarić ( ml. kadetkinje -50 kg)
3. mjesto - Nikola Raić ( seniori +84 kg)
3. mjesto - učenice ekipno kate ( Ana Puzić, Martina Jovanović , Lucija Jovanović)

 

Kup Jadrana, Split, 23.03.2014.:

1. mjesto – Ante Vujanović (borbe, ml. učenici -38 kg)
1. mjesto – Luka Pecotić (borbe, ml. kadeti -36 kg)
1. mjesto – Frane Pejković (borbe, ml. kadeti -57 kg)
1. mjesto – Frane Pejković (borbe, juniori -55 kg)
1. mjesto – Tonći Grubšić (kate, učenici)
1. mjesto – Frane Pejković (kate, ml. kadeti)
1. mjesto – Ivona Jovanović (kate, juniorke)
1. mjesto – Goran Lučin (borbe, seniori -75 kg)
1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori +84 kg)
1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori open)
2. mjesto – Ana Bodrožić Selak (borbe, učenice -40 kg)
2. mjesto – Jerko Tvrde (borbe, juniori -61 kg)
2. mjesto – Mislav Zečić (borbe, ml. učenici -38 kg)
2. mjesto – Domina Pavlović (borbe, učenice +44 kg)
2. mjesto – Frane Pejković (borbe, kadeti -57 kg)
2. mjesto – Tonka Beriša (kate, cicibanke)
2. mjesto – Ana Bodrožić Selak (kate, učenice)
2. mjesto – Ivona Jovanović (kate, kadetkinje)
2. mjesto – Ivona Jovanović (kate, seniorke)
2. mjesto – Matteo Hajder (borbe, juniori -68 kg)
2. mjesto – Izabela Vidović (borbe, juniorke -48 kg)
2. mjesto – Nikola Rendić (borbe, seniori -84 kg)
2. mjesto – Anđela Krstulović Opara (kate, juniorke)
3. mjesto – Bruno Šimurina (borbe, učenici -38 kg)
3. mjesto – Tonći Grubšić (borbe, učenici -46 kg)
3. mjesto – Špiro Golem (borbe, ml. kadeti -57 kg)
3. mjesto – Antonia Fontanji (borbe, ml. kadetkinje +55 kg)
3. mjesto – Katarina Sarić (borbe, kadetkinje -47 kg)
3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, kadetkinje -54 kg)
3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, juniorke -53 kg)
3. mjesto – Luka Šimundić (kate, učenici 7. i 8. kyu)
3. mjesto – Domina Babić (kate, učenice 7. i 8. kyu)
3. mjesto – Frane Pejković (kate, kadeti)
3. mjesto – Frane Pejković (kate, juniori)
3. mjesto – Ivana Dragičević (kate, juniorke)
3. mjesto – Toma Markovina (borbe, juniori -61 kg)
3. mjesto – Mirjana Banović (borbe, seniorke -55 kg)
3. mjesto – Anđela Krstulović Opara (kate, seniorke)

 

Prvenstvo Hrvatske za seniori/seniorke – borbe pojedinačno, Zagreb, 29.03.2014.

1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori +84 kg)
2. mjesto – Goran Lučin (borbe, seniori -75 kg) 

 

Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske za seniori/seniorke – borbe pojedinačno, Zagreb, 30.03.2014.

1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori +84 kg)

 

Đurđevac Open, Đurđevac, 06.04.2014.:

1. mjesto - Ante Vujanović (borbe, učenici -38 kg)
1. mjesto – Domina Pavlović(borbe, učenice -44 kg)
2. mjesto – Ana Bodrožić Selak (borbe, učenice -40 kg)
2. mjesto – Bruno Šimurina(borbe, učenici -42 kg)
2. mjesto – Ana Bodrožić Selak (borbe, ml. kadetkinje -40 kg)
2. mjesto – Petar Čulić (borbe, ml. kadeti -57 kg)
2. mjesto – Špiro Golem (borbe, ml. kadeti +57kg)
3. mjesto – Ante Vujanović (borbe, ml. učenici -38 kg)
3. mjesto – Bruno Šimurina (borbe, ml. kadet -36 kg)
3. mjesto – Stanko Jukić (borbe, ml. kadet -48 kg)
3. mjesto – Petar Čulić (borbe, kadeti -57 kg)


Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste kate, Osijek, 12.04.2014.:

1. mjesto – Tonka Beriša (cicibanke)
2. m jesto – Tonći Grubšić (učenici)
2. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti)
3. mjesto – mlađi kadeti kate ekipno
3. mjesto – mlađe kadetkinje kate ekipno

 

Zlatni pojas Čačka, Čačak, Srbija, 12.04.2014.:

2. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg, borbe)
2. mjesto – Goran Lučin (seniori -75 kg, borbe)

 

Kup Vukovara 2014., Vukovar, 26.04.2014.:

1. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje kate)
1. mjesto – Ante Vujanović (mlađi učenici borbe -38 kg)
1. mjesto – Katarina Sarić (kadetkinje borbe -47 kg)
1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje borbe -54 kg)
2. mjesto – Ivona Jovanović (juniorke kate)
2. mjesto – Katarina Sarić (mlađe kadetkinje borbe -50 kg)
2. mjesto – Frane Pejković (kadeti borbe -57 kg)

 

Kup Sv. Duje, Split, 04.05.2014.:

1. mjesto- Luka Šimundić (učenici P3 – kate)
1. mjesto- Irina Mijač (cicibanke – kate)
1. mjesto- Tonka Beriša (ml. učenice- kate)
1. mjesto – Tonči Grubšić (učenici – kate)
1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice – kate)
1. mjesto – Tonči Grubšić (ml. kadeti – kate)
1. mjesto – Frane Pejković (seniori- kate)
1. mjesto – Ivona Jovanović (seniorke – kate)
1. mjesto – Ante Vujanović (ml. učenici – 38 kg)
1. mjesto – Tonči Grubšić (učenici -46 kg)
1. mjesto – Josip Jurjević (učenici +46 kg)
1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice -40 kg)
1. mjesto – Luka Pecotić (ml. kadeti -36 kg)
1. mjesto – Marko Jovanović (ml. kadeti -45 kg)
1. mjesto – Tonči Grubšić (ml. kadeti -48 kg)
1. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti -57 kg)
1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (ml. kadetkinje -40 kg)
1. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje -45 kg)
1. mjesto – Antonija Fontanji (ml. kadetkinje -55 kg)
1. mjesto – Marin Puzić (kadeti -52 kg)
1. mjesto – Karlo Matan (kadeti -63 kg)
1. mjesto – Ana Raić (kadetkinje -47 kg)
1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje -54 kg)
2. mjesto - Rudi Šakić (ml. učenici P1- kate)
2. mjesto – Franko Dobronić (učenici P3- kate)
2. mjesto – Sara Polašek (cicibanke-kate)
2. mjesto – Ivana Dragičević (seniorke-kate)
2. mjesto – Petar Gavranović (učenici -46 kg)
2. mjesto – Domina Pavlović (učenice +44 kg)
2. mjesto- Ante Vujanović (ml. kadeti -36 kg)
2. mjesto – Petar Gavranović (ml. kadeti -48 kg)
2. mjesto – Špiro Golem (ml. kadeti -57 kg)
2. mjesto – Domina Pavlović (ml. kadetkinje -55 kg)
2. mjesto – Frane Pejković (kadeti -57 kg)
2. mjesto – Vid Raić (kadeti -63 kg)
3. mjesto – Raul Šeremet (ml. učenici P1- kate)
3. mjesto – Irina Mijač (ml. učenice P2- kate)
3. mjesto – Sara Polašek (ml. učenice P2- kate)
3. mjesto – Raul Šeremet ( učenici P1- kate)
3. mjesto – Rudi Šakić (učenici P1- kate)
3. mjesto – Martina Jovanović (učenice – kate)
3. mjesto – Anđela Krstulović Opara (seniorke- kate)
3. mjesto – Tonko Aviani (ml učenici -30 kg)
3. mjesto - Ivo Grančić (ml. učenici -34 kg)
3. mjesto – Marin Beriša (učenici -30 kg)
3. mjesto – Petar Čulić (ml. kadeti +57 kg)
3. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje -50 kg)
3. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti -63 kg)
3. mjesto – Katarina Sarić (kadetkinje -47 kg)
3. mjesto – Rebeka Talajić (kadetkinje +54 kg)

 

V Internacionalni turnir “BUDVA OPEN 2014.“, 17.05.2014.

1. mjesto - Rebeka Talajić( kadetkinje + 55 kg)
1. mjesto - Rebeka Talajić( juniorke - 58 kg)
2. mjesto – Ana Raić ( kadetkinje -50 kg)
2. mjesto – Ivona Jovanović( kadetkinje- kate)
2. mjesto – Jerko Tvrde ( kadeti -65 kg)
3. mjesto – Ivona Jovanović ( juniorke-kate)
3. mjesto – Jerko Tvrde ( juniori -60 kg)
3. mjesto – Karlo Matan ( juniori -70 kg)
3. mjesto – Matteo Hajder ( juniori – 70kg)

 

Bihać Open 2014; Bihać,  24.05.2014.

1. mjesto – Ivona Jovanović ( kadetkinje – kate)
1. mjesto – Frane Pejković ( kadeti -63 kg)
1. mjesto – Mirjana Banović ( seniorke -55 kg)
2. mjesto – Špiro Golem ( kadeti – 57 kg)
3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak ( kadetkinje – 54 kg)
3. mjesto – Petar Matan ( seniori -84 kg)

 

Kup grada Ploča 2014., Ploče, 31.5.2014.

1. mjesto - Ante Vujanović ( ml. učenici -34 kg)
1. mjesto - Ana Bodrožić Selak ( učenice-40 kg)
1. mjesto – Bruno šimurina ( učenici -42 kg)
1. mjesto – Tonči Grubšić ( učenici -46 kg)
1. mjesto – Ana Bodrožić Selak ( ml. kadetkinje -40 kg)
2. mjesto – Domina Pavlović ( učenice + 44 kg)
3. mjesto – Bruno Šimurina ( ml. kadeti -41 kg)

 

6. Krk Kup, Krk, 08.06.2014.
2. mjesto – Gabriela Papac ( ml. kadetkinje –kate)
2. mjesto – Domina Pavlović ( učenice +44 kg)
3. mjesto – Tonči Grubšić ( učenici -46 kg)
3. mjesto – Josip Jurjević ( učenici +46 kg)
3. mjesto – Ana Bodrožić Selak ( učenice -40 kg)
3. mjesto – Tonči Grubšić ( ml. kadeti – 45 kg)

 

Svjetsko sveučilišno prvenstvo, Crna Gora, 19-22.06.2014.
2. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

 

29. LIGNANO KARATE OPEN 2014, Lignano, Italija 23.08.2014.
3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

18. MEĐIMURJE OPEN, Čakovec, 06.09.2014.
3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

 

3. ZAGREB KARATE CUP 2014, Zagreb, 14.09.2014.
2. mjesto – Katarina Sarić ( kadetkinje - 47kg)
3. mjesto – Ana Bodrožić Selak ( učenica -44kg)
3. mjesto – Ante Vujanović (ml. učenici +32 kg)

 

Međunarodni karate turnir DBG OPEN 2014, Čitluk, 20.09.2014.
1. mjesto – Katarina Sarić ( djevojčice 2001.g. -47 kg)
2. mjesto – Juniorke kata team ( Anđela Krstulović Opara, Petra Marelja, Jelena Puzić)
3. mjesto – Luka Pecotić ( dječaci 2002.g. -40 kg)
3. mjesto – Ana Bodrožić Selak ( djevojčice 2002.g. -42 kg)
3. mjesto – Domina Pavlović ( djevojčice 2002.g. +42 kg)
3. mjesto - Ivona Jovanović ( kadetkinje kate)
3. mjesto – Anđela Krstulović Opara ( juniorke kate)

 

Izborni turnir, Zagreb, 27.09.2014.
1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori + 84 kg)

 

14. CROATIA OPEN, Rijeka, 04.,05.10.2014.
1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori + 84 kg)
2. mjesto - Kadetkinje/Juniorke kata team (Ivona Jovanović, Ivana Dragičević, Ana Raić)
3. mjesto - Seniorke kata team (Ivona Jovanović, Ivana Dragičević, Ana Raić)

 

KUP GRADA ZADRA, Zadar, 11.10.2014.h.
1. mjesto - Ante Vujanović (ml. učenici -38 kg)
1. mjesto - Tonći Grubšić (učenici -46 kg)
1. mjesto - Ana Bodrožić Selak (ml. kadetkinje -45 kg)
2. mjesto - Luka Pecotić (ml. kadeti -36 kg)
2. mjesto - Bruno Šimurina (ml. kadeti -41 kg)
2. mjesto - Josip Jurjević (učenici +46 kg )
3. mjesto - Domina Pavlović (ml. kadetkinje +55kg)

 

21. MEMORIJALNI KARATE KUP SLAVONSKI BROD, Sl. Brod, 18.10.2014.
1. mjesto - Karlo Matan (kadeti – 70kg)
2. mjesto - Petar Matan (seniori open)
2. mjesto - Frane Pejković (kadeti -63 kg)
2. mjesto - Josipa Bodrožić Selak (juniorke -53 kg)
3. mjesto - Ivona Jovanović (kate kadetkinje)

 

Rama Open 2014, Prozor, 25.10.2014.g.
1. mjesto - Frane Pejković (kadeti - 63 kg)
2. mjesto - Jerko Tvrde (kadeti -63 kg)
2. mjesto - Karlo Matan (kadeti -70 kg)
3. mjesto - Toma Markovina (juniori -68 kg)

 

TROFEJ BARA 2014., Bar ( Crna Gora), 15.11.2014.
1. mjesto  Ana Bodrožić Selak (2002,-47 kg)
1. mjesto – Katarina Sarić (2001, -47 kg)
2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (2000/1999, -54 kg)
2. mjesto – Ivona Jovanović (1998/1997, kate WKF)
2. mjesto – Mihovil Matešić (2000/1999, - 70 kg)
2. mjesto – Mirjana Banović ( 1996 i stariji, -55 kg)
2. mjesto  Kata team kadetkinje (Dragičević, Jovanović, Raić)
2. mjesto  Kata team juniorke (Krstulović Opara, Marelja, Puzić)
3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (1998/1997, -53 kg)
3. mjesto – Ana Raić (2000/1999, - 47 kg)
3. mjesto  Bepo Vasić (1998/1997 -76 kg)
3. mjesto – Borbe ekipno kadetkinje ( J. Bodrožić Selak, Fontanji, Raić)
3. mjesto – Borbe ekipno juniorke ( j. Bodrožić Selak, Raić, Talajić)