Rezultati 2013.

"Prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore", Poreč, 13.01.2013.
- 2. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)

"7. ljubuški kup", Ljubuški, BiH, 26.01.2013.:
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje kate)
- 1. mjesto – Frane pejković (borbe -50 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (borbe -40 kg)
- 1. mjesto – Tonči Grubšić (borbe -40 kg)
- 1. mjesto – Tonči Grubšić (kate do 9 g)
- 2. mjesto – Ema Bošnjak (borbe -40 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (borbe -35 kg)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (kate do 12 g)
- 2. mjesto – Ante Vidović (kate)
- 2. mjesto – Rebeka Talajić (borbe +47 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe +42 kg)
- 3. mjesto – Gordana Barišić (borbe -40 kg)
- 3. mjesto – Luka Čorak (borbe -50 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (borbe -50 kg)
- 3. mjesto – Vid Raić (borbe +55 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (borbe -50 kg)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (borbe)
- 3. mjesto – Petar Čulić (borbe -45 kg)
- 3. mjesto – Ana Raić (borbe -37 kg)
- 3. mjesto – Mislav Koljanin (kate)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (kate)

"Prvenstvo Dalmacije" u borbama za seniore i učenike, Split, 03.02.2013.
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici -30 kg)
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (učenici -42 kg)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (učenice -36 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (učenice -40 kg)
- 1. mjesto – Petar Matan (seniori -75 kg)
- 1. mjesto – Nikola Rendić (seniori -84 kg)
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (seniorke -61 kg)
- 1. mjesto – Kristina Galić (seniorke -68 kg)
- 2. mjesto – Luka Bjelovuk (učenici -46 kg)
- 2. mjesto – Ema Bošnjak (učenice -40 kg)

"Prvenstvo Dalmacije" u borbama za mlađe kadete, Split, 10.02.2013.
- 1. mjesto – Luka Pecotić (mlađi kadeti -36 kg)
- 1. mjesto – Stanko Jukić (mlađi kadeti -41 kg)
- 1. mjesto - Špiro Golem (mlađi kadeti -48 kg)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (mlađi kadeti -52 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje -40 kg)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje -50 kg)
- 2. mjesto - Frane Pejković (ml. kadeti -52 kg)
- 2. mjesto – Vid Raić (ml. kadeti +57 kg)
- 3. mjesto – Petar Čulić (ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje -40 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (ml. kadetkinje -55 kg)

"25. Kup Mladosti", Ivanić Grad, 24.02.2013.
- 1. mjesto – Katarina Sarić (učenic – 40 kg)
- 2. mjesto – Špiro Golem (mlađi kadeti -48 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Ana Raić (kadetkinje -47 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (ml. kadeti -52 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti -52 kg)

"16. Hungarian Tatami Karate Cup", Budimpešta, Mađarska, 24.02.2013.
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

"Virovitica Open", Virovitica, 02.03.2013.
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)
- 1. mjesto – Goran Lučin (seniori -75 kg)
- 2. mjesto – Rebeka Talajić (ml. kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Mirjana Banović (juniorke -59 kg)

Prvenstvo Hrvatske za seniorke i seniore, Zagreb, 09.03.2013.
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)
- 3. mjesto – Goran Lučin (seniori -75 kg)
- 3. mjesto – Rene Pernuš (seniori -84 kg)

"Laško OPEN", Laško Slovenija, 16.03.2013.
- 3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori)

"Kup Jadrana 2013.", Split, 17.03.2013.
- 1. mjesto – Luka Pecotić (borbe, učenici -30 kg)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (borbe, učenice -36 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (borbe, učenice -40 kg)
- 1. mjesto – Ana Raić (borbe, ml. kadetkinje -40 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (borbe, kadeti -52 kg)
- 1. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke +59 kg)
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori open)
- 1. mjesto – Ante Grbavac (ml. učenici, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto – Tonka Beriša (ml. učenice, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto – Antea Karabatić (ml. učenice kate)
- 1. mjesto – Gabrijela Papac (učenice kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti kate)
- 1. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto – mlađi učenici ekipno kate
(Petar Gavranović, Ante Vujanović, Toni Šarolić)
- 1. mjesto – mlađe učenice ekipno kate
(Antea Karabatić, Lucija Jovanović, Martina Jovanović)
- 1. mjesto – učenici ekipno kate (Luka Pecotić, Ante Vidović, Tonči Grubšić)
- 1. mjesto – učenice ekipno kate (Gabriela Papac, Petra Perić, Ana Bodrožić Selak)
- 1. mjesto – ml. kadeti ekipno kate (Luka Pejković, Petar Čulić, Špiro Golem)
- 1. mjesto – ml. kadetkinje ekipno kate (Ana Raić, Ivana Dragičević, Jelena Puzić)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (borbe, učenici -42 kg)
- 2. mjesto – Ema Bošnjak (borbe, učenice -40 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, ml. kadetkinje -50 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (borbe, kadetkinje -47 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 2. mjesto – Anđela Stjepandić (borbe, juniorke -59 kg)
- 2. mjesto – Albert Stjepandić (borbe, seniori open)
- 2. mjesto – Roko Odak (ml. učenici 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto – Daria Milić (ml. učenice 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto – Luka Gilić (učenici 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto – Petar Gavranović (ml. učenici kate)
- 2. mjesto – Lucija Jovanović (ml. učenice kate)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 2. mjesto – Petra Perić (učenice kate)
- 2. mjesto – Ante Vidović (ml. kadeti kate)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto – Ivona Jovanović (seniorke kate)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (borbe, ml. učenici +38 kg)
- 3. mjesto – Petar Gavranović (borbe, ml. učenici +38 kg)
- 3. mjesto – Domina Pavlović (borbe, učenice -44 kg)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (borbe, ml. kadeti -36 kg)
- 3. mjesto – Petar Čulić (borbe, ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (borbe, ml. kadeti -48 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (borbe, ml. kadeti -52 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (borbe, ml. kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto – Karlo Matan (borbe, kadeti -57 kg)
- 3. mjesto – Vid Raić (borbe, kadeti -57 kg)
- 3. mjesto – Matteo Hajder (borbe, kadeti -63 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto – Zvonimir Raič (borbe, juniori -76 kg)
- 3. mjesto – Dora Poljičak (borbe, juniorke +59 kg)
- 3. mjesto – Nikola Rendić (borbe, seniori open)
- 3. mjesto – Vid Steffen Zanchi (učenici 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto – Toni Šarolić (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto – Ante Vidović (učenici kate)
- 3. mjesto – Špiro Golem (mlađi kadeti kate)

"Prvenstvo Hrvatske u borbama", Biograd, 23. i 24.03.2013.
- 1. mjesto – Katarina Sarić (učenice -40 kg)
- 1. mjesto – Antonia Fontanji (učenice +44 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (učenice -40 kg)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (učenici -30 kg)
- 3. mjesto – Luka Bjelovuk (učenici -46 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (mlađi kadeti -52 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (mlađe kadetkinje -55 kg)

"Prvenstvo Balkana", Kragujevac, Srbija, 29.-31.03.2013.
- 3. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)

"Prvenstvo Dalmacije u katama", Split, 07.04.2013.
- 1. mjesto – Antea Karabatić (mlađe učenice)
- 1. mjesto – Petar Gavranović (mlađi učenici)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice)
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (učenici)
- 1. mjesto – Ivana Dragičević (mlađe kadetkinje)
- 1. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (seniorke)
- 1. mjesto – mlađi učenici ekipno (Vujanović, Gavranović, Šarolić)
- 1. mjesto – mlađe učenice ekipno (Karabatić, M. Jovanović, L. Jovanović)
- 1. mjesto – učenice ekipno (Bodrožić Selak, Papac, Perić)
- 1. mjesto – mlađi kadeti ekipno (Pejković, Čulić, Golem)
- 1. mjesto – mlađe kadetkinje ekipno (Marelja, Dragičević, Puzić)
- 2. mjesto – Martina Jovanović (mlađe učenice)
- 2. mjesto – Ante Vujanović (mlađi učenici)
- 2. mjesto – Gabriela Papac (učenice)
- 2. mjesto – Ante Vidović (učenici)
- 2. mjesto – Petra Marelja (mlađe kadetkinje)
- 2. mjesto – Špiro Golem (mlađi kadeti)
- 2. mjesto – učenici ekipno (Koljanin, Vidović, Grubšić)
- 3. mjesto – Lucija Jovanović (mlađe učenice)
- 3. mjesto – Tonka Beriša (mlađe učenice)
- 3. mjesto – Toni Šarolić (mlađi učenici)
- 3. mjesto – Petra Perić (učenice)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (mlađe kadetkinje)
- 3. mjesto – Petar Čulić (mlađi kadeti)

Prvenstvo Hrvatske u katama za mlađe uzraste, Split, 20.04.2013.
- 2. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti)
- 3. mjesto – mlađi učenici kate ekipno (Vujanović, Gilić, Šarolić)
- 3. mjesto – mlađe učenice kate ekipno (Karabatić, M. Jovanović, L. Jovanović)
- 3. mjesto – mlađi kadeti kate ekipno (Pejković, Čulić, Golem)

Kup Vukovara, Vukovar, 27.04.2013.
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (borbe, mlađi kadeti -57 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, mlađe kadetkinje -50 kg)
- 2. mjesto – Matteo Hajder (borbe, kadeti -63 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (borbe, ml. kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto – Stanko Jukić (borbe, mlađi kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (borbe, kadeti -57 kg)

Kup Sv. Duje, Split, 05.05.2013.
- 1. mjesto – Petar Čulić (ml. kadeti -45 kg, borbe)
- 1. mjesto – Rebeka Talajić (ml. kadetkinje -55 kg, borbe)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti -63 kg, borbe)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (juniori -55 kg, borbe)
- 1. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (juniorke +59 kg, borbe)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici -34 kg, borbe)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (učenice -40 kg, borbe)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (učenice -44 kg, borbe)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (ml. kadeti -57 kg, borbe)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje -50 kg, borbe)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (kadeti kate)
- 1. mjesto – Ana Puzić (učenice 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Toni Šarolić (ml. učenici kate)
- 1. mjesto – Antea Karabatić (ml. učenice kate)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice kate)
- 2. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti -52 kg, borbe)
- 2. mjesto – Marin Puzić (juniori -55 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (juniorke -53 kg)
- 2. mjesto – Matteo Hajder (kadeti -63 kg)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (ml. kadeti kate)
- 2. mjesto – Petra Marelja (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto – Špiro Golem (kadeti kate)
- 2. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje kate)
- 2. mjesto – Lucija Barać (učenice 7. i 8. kyu kate)
- 2. mjesto – Lucija Jovanović (ml. učenice kate)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (učenici kate)
- 3. mjesto – Tonći Grubšić (učenici -42 kg, borbe)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (ml. kadeti -36 kg, borbe)
- 3. mjesto – Špiro Golem (ml. kadeti -52 kg, borbe)
- 3. mjesto – Antonia Fontanji (ml. kadetkinje +55 kg, borbe)
- 3. mjesto – Toma Markovina (kadeti -63 kg, borbe)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje -54 kg, borbe)
- 3. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (kadetkinje +54 kg, borbe)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (juniorke -53 kg, borbe)
- 3. mjesto – Antonia Fontanji (učenice +44 kg, borbe)
- 3. mjesto – Tonći Grubšić (ml. kadeti -41 kg, borbe)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje -45 kg, borbe)
- 3. mjesto – Petra Marelja (kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Jakov Miše (ml. učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Roko Odak (ml. učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Marko Čevra (učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Martina Jovanović (ml. učenice kate)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (učenici kate)
- 3. mjesto – Gabriela Papac (učenice kate)
- 3. mjesto – Špiro Golem (ml. kadeti kate)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (ml. kadetkinje kate)

Hercegovina Open, Široki Brijeg, BIH, 18.05.2013.
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (borbe, dječaci do 11 godina -40 kg)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (borbe, dječaci do 11 godina -35 kg)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (borbe, kadeti -57 kg)
- 1. mjesto – Nikola Rendić (borbe, mlađi seniori -78 kg)
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (kate, do 10 godina)
- 1. mjesto – kadeti ekipno (Tvrde, Hajder, Matan, Raić)
- 1. mjesto – kadetkinje ekipno (Talajić, Lehman Pavasović, Bodrožić Selak)
- 2. mjesto – Katarina Sarić (borbe, djevojčice do 12 godina -42 kg)
- 2. mjesto – Frane Pejković (borbe, dječaci do 13 godina -55 kg)
- 2. mjesto – Karlo Matan (borbe, kadeti -57 kg)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (kate, do 11 godina)
- 2. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje, kate)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (borbe, dječaci do 11 godina +45 kg)
- 3. mjesto – Gordana Barišić (borbe, djevojčice do 12 godina -37 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (borbe, dječaci do 13 godina -50 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, djevojčice do 13 godina +47 kg)
- 3. mjesto – Matteo Hajder (borbe, kadeti -60 kg)
- 3. mjesto – Ante Vidović (kate, do 12 godina)
- 3. mjesto – Mislav Koljanin (kate, do 12 godina)
- 3. mjesto – Frane Pejković (kate, do 13 godina)
- 3. mjesto – Špiro Golem (kate, do 13 godina)
- 3. mjesto – Zvonimir Raič (borbe, juniori -76 kg)

"Splitska karate liga", Split, 25.05. 2013.:
- 1. mjesto – Nikolina Šeparović (cicibanke-kihon 1.)
- 1. mjesto – Marko Močić (cicibani-kihon 2.)
- 1. mjesto – Antonio Šeparović (cicibani-kihon 3.)
- 1. mjesto – Tin Žunić (cicibani-kihon 4.)
- 1. mjesto – Tao Drašković (cicibani-kihon 5.)
- 1. mjesto – Bruno Soldo (cicibani-kihon 6.)
- 1. mjesto – Bruno Perković (učenici-kihon 2.)
- 1. mjesto – Damjan Jukić (učenici-kihon 3.)
- 1. mjesto – Hiriša Demiri (učenice-kihon 4.)
- 1. mjesto – Toni Hercegovac (učenici-kihon 5.)
- 1. mjesto – Roko Odak (učenici-kihon 6.)
- 1. mjesto – Katarina Grujć (kate 1.)
- 1. mjesto – Helena Radić (kate 2.)
- 1. mjesto – Ivo Grančić (kate 4.)
- 1. mjesto – Rudi Šakić (kate 5.)
- 1. mjesto – Tony Kuzmić (kate 6.)
- 1. mjesto – Franko Dobronić (kate 7.)
- 1. mjesto – Leon Peruzović (kate 8.)
- 2. mjesto – Nevena Jurko (cicibanke-kihon 1.)
- 2. mjesto – Borna Špiljak (cicibani-kihon 2.)
- 2. mjesto – Ivo Bokan (cicibani-kihon 3.)
- 2. mjesto – Karlo Periš (cicibani-kihon 4.)
- 2. mjesto – Josip Majić (cicibani-kihon 5.)
- 2. mjesto – Frane Kukoč (cicibani-kihon 6.)
- 2. mjesto – Nika Poljičak (učenice-kihon 1.)
- 2. mjesto – Ivan Bašić (učenici-kihon 2.)
- 2. mjesto – Toma Tadić (učenici-kihon 3.)
- 2. mjesto – Eva Žuanić (učenice-kihon 4.)
- 2. mjesto – Franko Grubić (učenici-kihon 5.)
- 2. mjesto – Irina Mijač (kate 2.)
- 2. mjesto – Mike Parisi (kate 3.)
- 2. mjesto – Ivica Bočina (kate 4.)
- 2. mjesto – Jere Bebić (kate 7.)
- 2. mjesto – Neno Gerželj (kate 8.)
- 3. mjesto – Lorena Stanić (cicibanke-kihon 1.)
- 3. mjesto – Sara Polašek (cicibanke-kihon 1.)
- 3. mjesto – Duje Ivulić (cicibani-kihon 2.)
- 3. mjesto – Roko Žarko (cicibani-kihon 2.)
- 3. mjesto – Roberto Caktaš (cicibani-kihon 3.)
- 3. mjesto – Leon Peruzović (cicibani-kihon 3.)
- 3. mjesto – Stipe Vlastelica (cicibani-kihon 4.)
- 3. mjesto – Mate Samardžić (cicibani-kihon 4.)
- 3. mjesto – Ivica Periš (cicibani-kihon 5.)
- 3. mjesto – Dominik Sarić (cicibani-kihon 5.)
- 3. mjesto – Ema Jović (učenice-kihon 1.)
- 3. mjesto – Karlo Jug Dujaković (učenici-kihon 2.)
- 3. mjesto – Marino Vid Papac (učenici-kihon 2.)
- 3. mjesto – Antonio Samardžić (učenici-kihon 3.)
- 3. mjesto – Dino Didić (učenici-kihon 6.)
- 3. mjesto – Mauro Svilokos (kate 4.)
- 3. mjesto – Raul Šeremet (kate 4.)
- 3. mjesto – Jakov Miše (kate 5.)
- 3. mjesto – Luka Šundov (kate 5.)
- 3. mjesto – Marduk Krvavac (kate 6.)
- 3. mjesto – Jure Duka (kate 6.)
- 3. mjesto – Giuliano Juretić (kate 7.)

3. Kup grada Ploča, Ploče, 26.05.2013.
- 1. mjesto – Antonia Fontanji (učenice +44 kg)
- 1. mjesto – Josip Jurjević (učenici +46 kg)
- 2. mjesto – Stanko Jukić (ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto – Petar Čulić (ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (učenice -44 kg)
- 3. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje -40 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (ml. kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Marko Biuk (kadeti -52 kg)

5. Krk Cup, Krk, 02.06.2013.
- 1. mjesto – Frane Pejković (kate kadeti)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje -50 kg)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (ml. kadeti – 57 kg)
- 2. mjesto – Katarina Sarić (učenice – 40 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje – 40 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (kadetkinje – 47 kg)
- 2. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti – 52 kg)
- 2. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti – 57 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje – 54 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (kadeti – 52 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (ml. kadeti – 48 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje – 40 kg)
- 3. mjesto – Ivona Jovanović (kate kadetkinje)

Regionalno Prvenstvo Europe, Herceg Novi, 08.06.2013.
- 3. mjesto – Anđela Stjepandić (borbe ekipno)

Kup grada Biograda, Biograd, 08.06.2013.
- 1. mjesto – Petar Gavranović (ml. učenici kate)
- 1. mjesto – Martina Jovanović (ml. učenice kate)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 1. mjesto – Petar Čulić (ml. kadeti kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (kadeti kate)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje kate)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (seniorke kate)
- 2. mjesto – Toni Šarolić (ml. učenici kate)
- 2. mjesto – Lucija Jovanović (ml. učenica kate)
- 2. mjesto – Ante Vidović (učenici kate)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (učenici kate)
- 3. mjesto – Roko Jakopčević (7.8. kyu kate)
- 3. mjesto – Luka Gilić (7.8 kyu kate)
- 3. mjesto – Tonka Beriša (7.8 kyu kate)
- 3. mjesto – Daria Milić (7.8 kyu kate)
- 3. mjesto – Marin Beriša (7.8 kyu kate)

Izborni turnir za Svjetsko prvenstvo, Zagreb, 07.i 08. 09.2013.
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)
- 2. mjesto – Ivona Jovanović (kate kadetkinje)

Karlovac Open, Karlovac, 21.09.2013.
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)

Dani berbe grožđa, Čitluk (BiH), 21.09.2013.
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate kadetkinje)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje + 47 kg)
- 2. mjesto – Katarina Sarić (učenica + 42 kg)
- 2. mjesto – Frane Pejković (kate mlađi kadeti)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (učenici kate)
- 2. mjesto – Ana Raić (mlađe kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Martina Jovanović (mlađe učenice kate)
- 3. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice kate)
- 3. mjesto – Gabriela Papac (učenice kate)
- 3. mjesto – Toni Šarolić (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto – Petar Gavranović (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto – Mislav Koljanin (učenici kate)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (učenici kate)
- 3. mjesto – Ante Vidović (mlađi kadeti kate)
- 3. mjesto – Gordana Barišić (mlađe kadetkinje – 42 kg)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (učenici + 45 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (mlađi kadeti – 55 kg)

"Croatia Open", Rijeka, 05.10.2013.
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori + 84 kg)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinja – 55 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinja - 45 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (ml. kadet – 42 kg)

"Kup grada Zadra", Sukošan, 12.10.2013.
- 1. mjesto – Ante Vujanović (ml. učenici – 34 kg)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice – 40 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti – 57 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (kadetkinje – 47 kg)
- 1. mjesto – Ana Raić (ml. kadetkinje – 45 kg)
- 1. mjesto – Rebeka Talajić (kadetkinje + 54 kg)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (ml. kadetkinje – 40 kg)
- 1. mjesto – Izabela Vidović (ml. kadetkinje – 50 kg)
- 1. mjesto – Marin Puzić (juniori – 55 kg)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici – 34 kg)
- 2. mjesto – Ana Bodrožić Selak (ml. kadetkinje – 40 kg)
- 2. mjesto – Bruno Šimurina (učenik – 42 kg)
- 2. mjesto – Jerko Tvrde (kadet – 57 kg)
- 2. mjesto – Matteo Hajder (kadet – 70 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (kadetkinja – 47 kg)
- 2. mjesto – Karlo Matan (kadeti – 63 kg)
- 3. mjesto – Altin Qenaj (ml. učenici – 38 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje – 45 kg)
- 3. mjesto – Petar Gavranović (učenici – 46 kg)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (učenici + 46 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje – 54 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje – 55 kg)

"20. Memorijalni karate kup Slavonski Brod", 19.10.2013.
- 1. mjesto – Goran Lučin (seniori – 75 kg)
- 2. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori + 84 kg)

"Rama Open 2013",Prozor Rama, 26.10.2013.
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate kadetkinje)
- 1. mjesto – Frane Pejković (kate dječaci 2000.godište)
- 2. mjesto – Ante Vidović (kate dječaci 2001. godište)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (kate dječaci 2003. godište)
- 3. mjesto – Ivana Dragičević (kate djevojčice 2000. godište)

"Đurđevac Open 2013", Đurđevac, 27.10.2013.
- 1. mjesto – Katarina Sarić (ml. kadetkinje – 45 kg)
- 1. mjesto – Rebeka Talajić (kadetkinje + 45 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje – 55 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak ( kadetkinje – 54 kg)
- 2. mjesto – Antonia Fontanji (ml. kadetkinje + 55 kg)
- 2. mjesto – Gordana Barišić (ml. kadetkinje – 40 kg)
- 3. mjesto – Izabela Vidović (ml. kadetkinje – 50 kg)

15. Eurocup Istre, Poreč, 16.11.2013.
- 1. mjesto – Goran Lučin – seniori – 75 kg

Prvenstvo Dalmacije u borbama za starije uzraste, Split, 17.11.2013.
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti – 57 kg)
- 1. mjesto – Karlo Matan (kadeti – 63 kg)
- 1. mjesto – Matteo Hajder ( kadeti - 70 kg)
- 1. mjesto – Matteo Hajder ( juniori - 68 kg)
- 1. mjesto – Petar Matan ( ml. seniori - 68 kg)
- 1. mjesto – Mirjana Banović ( ml. seniorke - 60 kg)
- 1. mjesto – juniori ekipno (Hajder, Matan, Tvrde)
- 2. mjesto – Katarina Sarić (kadetkinje – 47 kg)
- 2. mjesto – Toma Markovina (kadeti – 63 kg)
- 2. mjesto – Toma Markovina (juniori – 61 kg)
- 2. mjesto – Nikola Rendić (ml. seniori – 68 kg)
- 2. mjesto – kadeti ekipno (Hajder, Matan K.,Matan P., Tvrde)
- 2. mjesto – kadetkinje ekipno (Sarić, Bodrožić Selak)
- 3. mjesto –Josipa Bodrožić Selak (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - Marin Puzić (kadeti – 52 kg)

"Ploče Open 2013", Ploče, 30.11.2013.
- 1. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti – 57 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (ml.kadetkinje - 45 kg)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (ml. kadetkinje – 55 kg)
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić ( juniorke – 59 kg)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate-kadetkinje)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate-juniorke)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate-seniorke)
- 2. mjesto – Ana Bodrožić Selak( učenice – 40 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić ( ml. kadetkinje – 45 kg)
- 2. mjesto – Toma Markovina ( kadeti -63 kg)
- 2. mjesto – Mirjana Banović ( seniorke open)
- 2. mjesto – Ante Vidović ( kate- učenici)
- 2. mjesto – Frane Pejković ( kate- kadeti)
- 3. mjesto – Damjan Polić ( ml. učenici + 38 kg)
- 3. mjesto – Daria Milić ( ml. učenice – 36 kg )
- 3. mjesto – Tonći Grubšić ( učenici – 46 kg)
- 3. mjesto – Antonia Fontanji ( ml. kadetkinje + 55kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde ( kadeti – 57 kg)
- 3. mjesto – Karlo Matan ( kadeti – 63 kg )
- 3. mjesto – Katarina Sarić ( kadetkinje – 47 kg)
- 3. mjesto – Rebeka Talajić ( kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde ( juniori – 55 kg)
- 3. mjesto – Tonka Beriša ( kate – ml. učenice)
- 3. mjesto – Lucija Jovanović ( kate – učenice)
- 3. mjesto – Frane Pejković ( kate – ml. kadeti )

"Karate Premier League", Salzburg, 30.11.2013.
- 1. mjesto – Goran Lučin (seniori – 75 kg)

"Prvenstvo Splita", 07.12.2013.
- 1. mjesto – Antonio Machiedo ( cicibani I )
- 1. mjesto – Sergej Luša Kleva ( cicibani II )
- 1. mjesto – Marko Gudelj ( cicibani III )
- 1. mjesto – Nikola Jurišić ( cicibani IV )
- 1. mjesto – Zara Božanić ( cicibanke I )
- 1. mjesto – Marta Ribičić ( cicibanke II )
- 1. mjesto – Katarina Grujić ( cicibanke III )
- 1. mjesto – Roko Novak ( ml. učenici I )
- 1. mjesto – Luka Vidović ( ml. učenici II )
- 1. mjesto – Jakov Čilaš ( ml. učenici III )
- 1. mjesto – Ivo Bokan ( ml. učenici IV )
- 1. mjesto – Roko Žarko ( ml. učenici V )
- 1. mjesto – Antonio Šeparović ( ml. učenici VI )
- 1. mjesto – Helena Radić ( ml. učenice )
- 1. mjesto – Filip Laus ( učenici I )
- 1. mjesto – Luka Šimundić ( učenici II )
- 1. mjesto – Roko Odak ( učenici III )
- 1. mjesto – Lorin Perin ( učenici IV )
- 1. mjesto – Rudi Šakić ( učenici V )
- 2. mjesto – Martoni Bečić ( cicibani I )
- 2. mjesto – Marijan Šimundić ( cicibani II )
- 2. mjesto – Ante Sučić ( cicibani III )
- 2. mjesto – Bartol Jocić ( cicibani IV )
- 2. mjesto – Lana Kožul ( cicibanke I )
- 2. mjesto – Dharma Šafranko ( cicibanke II )
- 2. mjesto – Sara Polašek ( cicibanke III )
- 2. mjesto – Pjero Tramontana ( ml. učenici I )
- 2. mjesto – Rino Majić ( ml. učenici II )
- 2. mjesto – Josip Žužul ( ml. učenici III )
- 2. mjesto – Guliano Juretić ( ml. učenici IV )
- 2. mjesto – Marko Močić ( ml. učenici V )
- 2. mjesto – Karlo Jug Dujaković ( ml. učenici VI )
- 2. mjesto – Domina Babić ( ml. učenice )
- 2. mjesto – Dino Didić ( učenici I )
- 2. mjesto – Toni Hercegovac ( učenici II )
- 2. mjesto – Bruno Perković ( učenici III )
- 2. mjesto – Marino Skuzin ( učenici IV )
- 2. mjesto – Ivica Bočina ( učenici V )
- 3. mjesto – Luka Karabatić ( cicibani I )
- 3. mjesto – Roko Omrčen ( cicibani II )
- 3. mjesto – Luka Kovačević ( cicibani II )
- 3. mjesto – Frane Jotić ( cicibani III )
- 3. mjesto – Ante Klišanin ( cicibani III )
- 3. mjesto – Frane Ilović ( cicibani IV )
- 3. mjesto – Lorena Stanić ( cicibanke I )
- 3. mjesto – Erika Polašek ( cicibanke I )
- 3. mjesto – Tereza Delić ( cicibanke II )
- 3. mjesto – Nina Martinić ( cicibanke III )
- 3. mjesto – Eva Žuanić ( cicibanke III )
- 3. mjesto – David Kragić ( ml. učenici I )
- 3. mjesto – Ante Laštre ( ml. učenici II )
- 3. mjesto – Leo Dobroković ( ml. učenici III )
- 3. mjesto – Luka Milina ( ml. učenici III )
- 3. mjesto – Luka Vrdoljak ( ml. učenici IV )
- 3. mjesto – Mislav Čorić ( ml. učenici IV )
- 3. mjesto – Dino Bošnjak ( ml. učenici V )
- 3. mjesto – Ivica Periš ( ml. učenici V )
- 3. mjesto – Stipe Vlastelica ( ml. učenici VI )
- 3. mjesto – Karlo Periš ( ml. učenici VI )
- 3. mjesto – Nikolina Šeparović ( ml. učenice )
- 3. mjesto – Nevena Jurko ( ml. učenice )
- 3. mjesto – Duje Ivulić ( učenici I )
- 3. mjesto – Frane Kukoč ( učenici II )
- 3. mjesto – Tony Kuzmić ( učenici II )
- 3. mjesto – Toma Tadić ( učenici III )
- 3. mjesto – Marino Vid Papac ( učenici III )
- 3. mjesto – Mauro Svilokos ( učenici V )
- 3. mjesto – Raul Šeremet ( učenici V )

"Prvenstvo Hrvatske za kadeti / kadetkinje borbe pojedinačno", Rijeka, 07.12.2013.
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (kadeti -57 kg)
- 3. mjesto – Toma Markovina (kadeti -63 kg)

"Prvenstvo Hrvatske za juniore / juniorke borbe pojedinačno", Poreč, 08.12.2013.
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)

"Prvenstvo Hrvatske za kadeti/kadetkinje, juniori/juniorke, ml.seniori/ml.seniorke, kate pojedinačno, juniori/juniorke kate ekipno", Zagreb, 14.12.2013.
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje)

"Prvenstvo Hrvatske za kadeti/kadetkinje, juniori/juniorke, seniori/seniorke, borbe ekipno", Zagreb, 15.12.2013.
- 1. mjesto – Seniori ekipno (Vinko Ursić-Glavanović, Goran Lučin, Rene Pernuš, Zvonimir Živković, Neven Martić, Petar Matan)