Rezultati 2012.

"6. međunarodni karate turnir", Ljubuški, BiH, 28.01.2012.
- 1. mjesto – Luka Pecotić (dječaci do 11 godina -30 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (dječaci -40 kg)

"Prvenstvo Dalmacije u borbama", Split, 26.02.2012.:
- 1. mjesto – Josip Jurjević (ml. učenici +38 kg)
- 1. mjesto – Petar Čulić (ml. učenici -38 kg)
- 1. mjesto – Špiro Golem (ml. učenici -42 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (učenici -46 kg)
- 1. mjesto – Ana Raić (učenice, -36 kg)
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)
- 1. mjesto – Kristina Galić (seniorke -68 kg)
- 1. mjesto – Zrinka Magazinović (seniorke +68 kg)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (ml. kadeti -45 kg)
- 1. mjesto – seniori ekipno
- 1. mjesto – seniorke ekipno
- 2. mjesto – Stanko Jukić (ml. učenici -42 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (učenice, -40 kg)
- 2. mjesto – Luka Mladinić (ml. kadeti -48 kg)
- 2. mjesto – Karlo Matan (ml. kadeti -52 kg)
- 2. mjesto – Ivan Vuljak (seniori, -75 kg)
- 2. mjesto – Stjepan Mijat Zaninović (seniori -84 kg)
- 2. mjesto – Mirjana Banović (seniorke -61 kg)
- 2. mjesto – Danijela Banović (seniorke -68 kg)
- 2. mjesto – učenice ekipno
- 3. mjesto – Luka Bjelovuk (učenici +46 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (učenice -36 kg)
- 3. mjesto – Stanko Jukić (ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto – Vid Raić (ml. kadeti +57 kg)
- 3. mjesto – Karlo Kevo (seniori -84 kg)
- 3. mjesto – Antonela Tomašević (seniorke -68 kg)
- 3. mjesto – učenici ekipno
- 3. mjesto – mlađi kadeti ekipno

"Prvenstvo Hrvatske u borbama", Rijeka, 10.03.2012.:
- 3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

"Bushido kup.", Zagreb, 11.03.2012.:
- 2. mjesto – Ivona Jovanović (kate, mlađe kadetkinje)
- 3. mjesto – Tonći Grubšić (kate, mlađi učenici)
- 3. mjesto – Ante Vidović (kate, učenici)

"Kup Jadrana 2012.", Split, 18.03.2012.:
- 1. mjesto – Lucija Jovanović (ml. učenice 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (učenice 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto – Marin Puzić (kadeti kate)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (borbe, učenici -34 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (borbe, učenici -46 kg)
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (borbe, juniorke -59 kg)
- 1. mjesto – Zrinka Magazinović (borbe, juniorke +59 kg)
- 1. mjesto – Zrinka Magazinović (borbe, ml. seniorke +60 kg)
- 1. mjesto – Karlo Kevo (borbe, ml. seniori + 78 kg)
- 1. mjesto – Kristina Galić (borbe, seniorke open)
- 1. mjesto – učenice ekipno kate
- 1. mjesto – ml. kadeti ekipno kate
- 1. mjesto – ml. kadetkinje ekipno kate
- 2. mjesto – Ante Vujanović (ml. učenici 7. i 8. kyu kate)
- 2. mjesto – Antea Karabatić (ml. učenice 7. i 8. kyu kate)
- 2. mjesto – Špiro Golem (učenici kate)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (učenice kate)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto – Ana Raić (borbe, učenice -36 kg)
- 2. mjesto – Marko Parađina (borbe, juniori -61 kg)
- 2. mjesto – Petar Matan (borbe, ml. seniori -78 kg)
- 2. mjesto – Danijela Banović (borbe, ml. seniorke +60 kg)
- 2. mjesto – Zrinka Magazinović (borbe, seniorke open)
- 2. mjesto – mlađi učenici ekipno kate
- 2. mjesto – mlađe učenice ekipno kate
- 2. mjesto – učenici ekipno kate
- 2. mjesto – učenice ekipno kate
- 2. mjesto – ml. kadetkinje ekipno kate
- 3. mjesto – Ante Grbavac (ml. učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Petra Perić (ml. učenice 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Tonći Grubšić (ml. učenici kate)
- 3. mjesto – Gabrijela Papac (ml. učenice kate)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 3. mjesto – Ana Raić (učenice kate)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 3. mjesto – Frane Pejković (ml. kadeti kate)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (ml. kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Petra Marelja (ml. kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Ivona Jovanović (kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Špiro Golem (borbe, učenici -42 kg)
- 3. mjesto – Stanko Jukić (borbe, učenici -42 kg)
- 3. mjesto – Gabi Šerić (borbe, učenice -32 kg)
- 3. mjesto – Bepo Vasić (borbe, kadeti +70 kg)
- 3. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto – Matteo Hajder (borbe, juniori -61 kg)
- 3. mjesto – Petar Matan (borbe, juniori -76 kg)
- 3. mjesto – Karlo Kevo (borbe, juniori + 76 kg)
- 3. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke -59 kg)
- 3. mjesto – Antonela Tomašević (borbe, juniorke +59 kg)
- 3. mjesto – Marko Parađina (borbe, ml. seniori -68 kg)
- 3. mjesto – Albert Stjepandić (borbe, ml. seniori -78 kg)
- 3. mjesto – Antonela Tomašević (borbe, ml. seniorke +60 kg)
- 3. mjesto – Kristina Galić (borbe, ml. seniorke +60 kg)
- 3. mjesto – mlađe učenice ekipno kate
- 3. mjesto – učenici ekipno kate
- 3. mjesto – učenici ekipno kate
- 3. mjesto – učenice ekipno kate
- 3. mjesto – učenice ekipno kate

"Prvenstvo Hrvatske u borbama", Sukošan, 24. i 25.03.2012.:
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici -30 kg)
- 3. mjesto – Petar Čulić (učenici -42 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (učenice -36 kg)

"Slovenija Open", Laško, 25.03.2012.:
- 3. mjesto – Rene Pernuš (seniori ekipno, borbe)
- 3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (seniori ekipno, borbe)

"Prvenstvo Dalmacije u katama", Split, 01.04.2012.:
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (mlađi učenici kate)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (mlađe učenice kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto – Ivana Dragičević (učenice kate)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (mlađe kadetkinje kate)
- 1. mjesto – mlađi učenici ekipno (Bruno Šimurina, Tonći Grubšić, Petar Gavranović)
- 1. mjesto – mlađe učenice ekipno (Gabriela Papac, Martina Jovanović, Ana B. Selak)
- 1. mjesto – učenici ekipno (Frane Pejković, Luka Pecotić, Ante Vidović)
- 1. mjesto – učenice ekipno (Lenka Kuljiš, Ivana Dragičević, Jelena Puzić)
- 1. mjesto – mlađi kadeti ekipno (Marin Puzić, Frane Pejković, Špiro Golem)
- 1. mjesto – mlađe kadetkinje ekipno (Lenka Kuljiš, Ivana Dragičević, Ivona Jovanović)
- 2. mjesto – Bruno Šimurina (mlađi učenici kate)
- 2. mjesto – Špiro Golem (učenici kate)
- 2. mjesto – Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (mlađe kadetkinje kate)
- 2. mjesto – mlađe učenice ekipno (Petra Perić, Antea Karabatić, Domina Pavlović)
- 2. mjesto – učenici ekipno (Bruno Šimurina, Špiro Golem, Luka Čorak)
- 2. mjesto – učenice ekipno (Gabriela Papac, Martina Jovanović, Ana Bodrožić Selak)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 3. mjesto – Ante Vidović (učenici kate)
- 3. mjesto – Ana Raić (učenice kate)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (učenice kate)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (mlađe kadetkinje kate)
- 3. mjesto – mlađe učenice ekipno (Ana Puzić, Lucija Jovanović, Tonka Beriša)
- 3. mjesto – učenice ekipno (Ana Raić, Ema Bošnjak, Lana Korina Krnić)

"Prvenstvo Hrvatske u katama", Križ, 14.04.2012.:
- 1. mjesto – mlađe učenice ekipno (Gabriela Papac, Ana Bodrožić Selak, Martina Jovanović)
- 1. mjesto – učenice kate ekipno (Lenka Kuljiš, Emerciana Alfirević, Jelena Puzić)
- 3. mjesto – Frane Pejković (učenici kate)
- 3. mjesto – učenici kate ekipno (Frane Pejković, Luka Pecotić, Petar Čulić)
- 3. mjesto – mlađe kadetkinje kate ekipno (Ivana Dragičević, Petra Marelja, Lenka Kuljiš)

"Grand Prix Slovakia 2012", Bratislava, 15.04.2012.:
- 2. mjesto -Vinko Ursić Glavanović (borbe seniori +84 kg)
- 3. mjesto – Vinko Ursić Glavanović ( borbe ekipno)
- 3. mjesto – Rene Pernuš (borbe ekipno)

"Međugorje Open 2012", Međugorje, 28.04.2012.:
- 1. mjesto – Mirjana Banović (borbe, juniorke -59 kg)
- 1. mjesto – Karlo Kevo (borbe, juniori +76 kg)
- 3. mjesto – Anđela Stjepandić (borbe, juniorke -59 kg)
- 3. mjesto – Petar Matan (borbe, juniori +76 kg)

"Rijeka Kup 2012", Rijeka, 29.04.2012.:
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (borbe, mlađi kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Karlo Matan (borbe, mlađi kadeti -52 kg)

"Kup Sv. Duje", Split, 05.05.2012:
- 1. mjesto – Ante Grbavac (mlađi učenici 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Antea Karabatić (mlađe učenice 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Marin Beriša (učenici 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (učenice 7. i 8. kyu kate)
- 1. mjesto – Tonči Grubšić (mlađi učenici kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto – Ana Raić (učenice kate)
- 1. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti kate)
- 1. mjesto – Ivana Dragičević (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto – mlađi učenici ekipno kate
- 1. mjesto – mlađe učenice ekipno kate
- 1. mjesto – učenici ekipno kate
- 1. mjesto – učenice ekipno kate
- 1. mjesto – ml. kadeti ekipno kate
- 1. mjesto – ml. kadetkinje ekipno kate
- 1. mjesto – Helio Radman Čusak (borbe, ml. učenici +38 kg)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (borbe, učenici -30 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (borbe, učenici -42 kg)
- 1. mjesto – Ivana Juras (borbe, učenice -40 kg)
- 1. mjesto – Lenka Kuljiš (borbe, učenice -44 kg)
- 1. mjesto – Karlo Matan (borbe, ml. kadeti -52 kg)
- 1. mjesto – Matteo Hajder (borbe, kadeti -57 kg)
- 1. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, kadetkinje -47 kg)
- 1. mjesto – Marko Parađina (borbe, juniori -61 kg)
- 1. mjesto – Petar Matan (borbe, juniori -76 kg)
- 1. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke -53 kg)
- 2. mjesto – Lucija Jovanović (mlađe učenice 7. i 8. kyu kate)
- 2. mjesto – Ivana Juras (učenice 7. i 8. kyu kate)
- 2. mjesto – Petar Gavranović (mlađi učenici kate)
- 2. mjesto – Petar Čulić (učenici kate)
- 2. mjesto – Emerciana Alfirević (učenice kate)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (mlađi kadeti kate)
- 2. mjesto – Petra Marelja (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto – ml. učenice ekipno kate
- 2. mjesto – učenici ekipno kate
- 2. mjesto – učenice ekipno kate
- 2. mjesto – Josip Jurjević (borbe, ml. učenici +38 kg)
- 2. mjesto – Domina Pavlović (borbe, ml. učenice +38 kg)
- 2. mjesto – Špiro Golem (borbe, učenici -42 kg)
- 2. mjesto – Gordana Barišić (borbe, učenice -32 kg)
- 2. mjesto – Domina Pavlović (borbe, učenice -40 kg)
- 2. mjesto – Mia Božanić (borbe, učenice -44 kg)
- 2. mjesto – Vid Raić (borbe, ml. kadeti -57 kg)
- 2. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (borbe, ml. kadetkinje -45 kg)
- 2. mjesto – Toni Madunić (borbe, kadeti +70 kg)
- 2. mjesto – Dora Poljičak (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto – Ante Vujanović (mlađi učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Marko Čevra (mlađi učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Tonka Bariša (mlađe učenice 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Altin Qenaj (učenici 7. i 8. kyu kate)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto – Tonka Beriša (mlađe učenice kate)
- 3. mjesto – Gabriela Papac (mlađe učenice kate)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (učenici kate)
- 3. mjesto – Špiro Golem (učenici kate)
- 3. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice kate)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 3. mjesto – Ante Vidović (mlađi kadeti kate)
- 3. mjesto – Marin Puzić (mlađi kadeti kate)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (ml. kadetkinje kate)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (ml. kadetkinje kate)
- 3. mjesto – ml. učenice ekipno kate
- 3. mjesto – učenici ekipno kate
- 3. mjesto – učenice ekipno kate
- 3. mjesto – učenice ekipno kate
- 3. mjesto – Petar Čulić (borbe, učenici -38 kg)
- 3. mjesto – Helio Radman Čusak (borbe, učenici -46 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (borbe, učenice -32 kg)
- 3. mjesto – Ana Raić (borbe, učenice -36 kg)
- 3. mjesto – Stanko Jukić (borbe, ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (borbe, ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (borbe, ml. kadetkinje -40 kg)
- 3. mjesto – Katarina Lehman Pavasović (borbe, kadetkinje -54 kg)

"Splitska karate liga", Split, 19.05.2012.:
- 1. mjesto – Niko Pleština (cicibani – kihon 1.)
- 1. mjesto – Rudi Šakić (cicibani – kihon 2.)
- 1. mjesto – Jakov Miše (cicibani – kihon 3.)
- 1. mjesto – Luka Karmelić (cicibani – kihon 4.)
- 1. mjesto – Ivo Grančić (cicibani – kihon 5.)
- 1. mjesto – Toni Perajica (cicibani – kihon 6.)
- 1. mjesto – Luka Juras (cicibani – kate 1.)
- 1. mjesto – Toni Šarolić (ml. učenici – kate 2.)
- 1. mjesto – Tonko Aviani (ml. učenici – kate 3.)
- 1. mjesto – Roko Vladislavić (ml. učenici – kate 4.)
- 1. mjesto – Luka Sarić (učenici – kate 5.)
- 1. mjesto – Vid Steffen Zanchi (učenici – kate 6.)
- 1. mjesto – Altin Qenaj (ml. učenici – kate 7.)
- 1. mjesto – Antea Karabatić (ml. učenice – kate 1.)
- 1. mjesto – Lucija Jovanović (ml. učenice – kate 2.)
- 1. mjesto – Ante Grbavac (ml. učenici – kate 3.)
- 1. mjesto – Roko Jakopčević (ml. učenici – kate 4.)
- 1. mjesto – Marin Beriša (učenici – kate 5.)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice – kate 6.)
- 1. mjesto – Luka Gilić (učenici – kate 7.)
- 1. mjesto – Martina Jovanović (učenice – kate 8.)
- 1. mjesto – Toma Tadić (cicibani – kihon 1.)
- 1. mjesto – Marino Vid Papac (cicibani – kihon 2.)
- 1. mjesto – Lukrecija Dulčić (cicibanke – kihon 3.)
- 1. mjesto – Mislav Zečić (cicibani – kihon 4.)
- 1. mjesto – Irina Mijač (cicibanke – kihon 5.)
- 1. mjesto – Bernard Morgan Matijašević (cicibani – kihon 6.)
- 2. mjesto – Petar Ivković (cicibani – kihon 1.)
- 2. mjesto – Tonći Jukić (cicibani – kihon 2.)
- 2. mjesto – Luka Šundov (cicibani – kihon 3.)
- 2. mjesto – Dominik Vuko (cicibani – kihon 4.)
- 2. mjesto – Jure Duka (cicibani – kihon 5.)
- 2. mjesto – Roko Garbin (cicibani – kihon 6.)
- 2. mjesto – Duje Marjani (cicibani – kate 1.)
- 2. mjesto – Ivan Ivanišević (ml. učenici – kate 2.)
- 2. mjesto – Toma Dragičević (ml. učenici – kate 3.)
- 2. mjesto – Franko Dobronić (ml. učenici – kate 4.)
- 2. mjesto – Duje Milić (učenici – kate 5.)
- 2. mjesto – Toni Škeva (učenici – kate 6.)
- 2. mjesto – Muslim Noah (ml. učenici – kate 7.)
- 2. mjesto – Daria Milić (ml. učenice – kate 1.)
- 2. mjesto – Sara Ivić (ml. učenice – kate 2.)
- 2. mjesto – Mario Mahmutović (ml. učenici – kate 3.)
- 2. mjesto – Ante Vujanović (ml. učenici – kate 4.)
- 2. mjesto – Dorian Kvaternik (učenici – kate 5.)
- 2. mjesto – Nora Ivić (učenice – kate 6.)
- 2. mjesto – Duje Kuzmić (učenici – kate 7.)
- 2. mjesto – Ana Puzić (učenice – kate 8.)
- 2. mjesto – Roko Odak (cicibani – kihon 1.)
- 2. mjesto – Damjan Jukić (cicibani – kihon 2.)
- 2. mjesto – Lucija Grujić (cicibanke – kihon 3.)
- 2. mjesto – Duje Lesandić (cicibani – kihon 4.)
- 2. mjesto – Katarina Grujić (cicibanke – kihon 5.)
- 2. mjesto – Dino Bošnjak (cicibani – kihon 6.)
- 3. mjesto – Bruno Buzov (cicibani – kihon 1.)
- 3. mjesto – Marin Sesartić (cicibani – kihon 1.)
- 3. mjesto – Karlo Perlain (cicibani – kihon 2.)
- 3. mjesto – Filip Raguž (cicibani – kihon 3.)
- 3. mjesto – Ivor Ćatipović (cicibani – kihon 4.)
- 3. mjesto – Jere Bebić (cicibani – kihon 5.)
- 3. mjesto – Lorin Perin (cicibani – kihon 6.)
- 3. mjesto – Ivan Ninčević (cicibani – kihon 5.)
- 3. mjesto – Raul Šeremet (cicibani – kate 1.)
- 3. mjesto – Frane Barišić (cicibani – kate 1.)
- 3. mjesto – Marko Vukušić (ml. učenici – kate 2.)
- 3. mjesto – Ivica Bočina (ml. učenici – kate 3.)
- 3. mjesto – Mike Parisi (ml. učenici – kate 3.)
- 3. mjesto – Žarko Plančić (ml. učenici – kate 4.)
- 3. mjesto – Jure Duka (ml. učenici – kate 4.)
- 3. mjesto – Damjan Polić (učenici – kate 5.)
- 3. mjesto – Jure Barić (učenici – kate 6.)
- 3. mjesto – Marko Mrduljaš (učenici – kate 6.)
- 3. mjesto – Ivan Vanja Tičinović (ml. učenici – kate 7.)
- 3. mjesto – Tonka Beriša (ml. učenice – kate 1.)
- 3. mjesto – Lucija Barać (ml. učenice – kate 2.)
- 3. mjesto – Dina Gladan (ml. učenice – kate 2.)
- 3. mjesto – Luka Kučić (ml. učenici – kate 3.)
- 3. mjesto – Antonio Steiner (ml. učenici – kate 3.)
- 3. mjesto – Ivan Bekavac (ml. učenici – kate 4.)
- 3. mjesto – Duje Spain (ml. učenici – kate 4.)
- 3. mjesto – Jere Vrcan (učenici – kate 5.)
- 3. mjesto – Anela Kemura (učenice – kate 6.)
- 3. mjesto – Nika Drinković (učenice – kate 8.)
- 3. mjesto – Bruno Perković (cicibani – kihon 1.)
- 3. mjesto – Tonći Karmelić (cicibai – kihon 1.)
- 3. mjesto – Antonio Tolić (cicibani – kihon 2.)
- 3. mjesto – Niko Ivić (cicibani – kihon 2.)
- 3. mjesto – Lana Pivalica (cicibanke – kihon 3.)
- 3. mjesto – Antonia Kokot (cicibanke – kihon 3.)
- 3. mjesto – Filip Laus (cicibani – kihon 4.)
- 3. mjesto – Dino Didić (cicibani – kihon 4.)
- 3. mjesto – Mihaela Bešlić (cicibanke – kihon 5.)
- 3. mjesto – Karlo Jug Dujaković (cicibani – kihon 6.)

"Kup grada Ploča", Ploče, 20.05.2012.:
- 1. mjesto – Lenka Kuljiš (učenice, -44 kg)
- 1. mjesto – Ana Raić (učenice, -36 kg)
- 2. mjesto – Izabela Vidović (mlađe kadetkinje- -40 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (mlađe kadetkinje, -45 kg)
- 3. mjesto – Antonia Fontanji (učenice, +44 kg)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (učenice, -36 kg)
- 3. mjesto – Domina Pavlović (učenice, -40 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (učenice, -32 kg)
- 3. mjesto – Gordana Barišić (učenice, -32 kg)

"Dubrovnik Open", Dubrovnik, 03.06.2012.:
- 1. mjesto – Ana Puzić (kate – mlađe učenice)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (kate – učenici)
- 1. mjesto – učenici ekipno kate (Luka Pecotić, Petar Čulić, Tonći Grubšić)
- 1. mjesto – učenice ekipno kate (Jelena Puzić, Lenka Kuljiš, Gabriela Papac)
- 1. mjesto – mlađe kadetkinje ekipno kate (Lenka Kuljiš, Ivana Dragičević, Petra Marelja)
- 2. mjesto – Mia Božanić (kate – učenice)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (kate – mlađi učenici)
- 2. mjesto – Lenka Kuljiš (kate – učenice)
- 2. mjesto – Ivona Jovanović ( kate – mlađe kadetkinje)
- 2. mjesto - Marin Puzić (kate – mlađi kadeti)
- 3. mjesto – Gabriela Papac (kate – mlađe učenice)
- 3. mjesto – Jelena Puzić (kate – učenice)
- 3. mjesto – Petra Čulić (kate – učenici)
- 3. mjesto – Ivana Dragičević (kate – mlađe kadetkinje)
- 3. mjesto – Lenka Kuljiš (kate – mlađe kadetkinje)
- 3. mjesto – Špiro Golem (kate – mlađi kadeti)

"World Lignano Karate Open 2012", Italija, 28.08.2012.:
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe – seniori +84 kg)

"Budapest Open", Budimpešta, 15.09.2012.:
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe – seniori ekipno)

"Croatia Open", Rijeka, 29. i 30.09.2012.:
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe – seniori +84kg)

"Prvenstvo Hrvatske –ekipno", Biograd, 06.10.2012.:
- 3. mjesto – kadeti borbe ekipno ( Bepo Vasić, Matteo Hajder i Toni Madunić)

"Memorijal Slavonski Brod", Slavonski Brod, 13.10.2012.:
- 1. mjesto – Vinko Ursić Glavanović (borbe – seniori +84 kg)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (kate – mlađi učenici)
- 3. mjesto – Ivona Jovanović (kate – mlađe kadetkinje)

"Kup grada Zadra", Zadar, 27.10.2012.:
- 1. mjesto – Ante Vujanović (kate – mlađi učenici 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (kate – mlađe učenice)
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (kate – mlađi učenici)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate – mlađe kadetkinje)
- 1. mjesto – Luka Pecotić (učenici -30 kg)
- 1. mjesto – Gordana Barišić (učenice -32 kg)
- 1. mjesto – Katarina Sarić (učenice -36 kg)
- 1. mjesto – Jerko Tvrde (mlađi kadeti -48 kg)
- 1. mjesto – Karlo Matan (mlađi kadeti – 57 kg)
- 1. mjesto – Mlađe učenice kate ekipno (Lucija Jovanović, Martina Jovanović, Antea Karabatić)
- 1. mjesto – Učenice kate ekipno (Ana Bodrožić Selak, Gabriela Papac, Petra Perić)
- 1. mjesto – Učenici kate ekipno (Ante Vidović, Tonći Grubšić, Luka Pecotić)
- 1. mjesto – Mlađe kadetkinje kate (Ivana Dragičević, Petra Marelja, Jelena Puzić)
- 1. mjesto – Mlađi kadeti kate (Špiro Golem, Frane Pejković, Luka Pecotić)
- 1. mjesto – Mlađi kadeti borbe (Jerko Tvrde, Karlo Matan, Frane Pejković)
- 2. mjesto – Petar Gavranović (kate – mlađi učenici)
- 2. mjesto – Jelena Puzić (kate – učenice)
- 2. mjesto – Ante Vidović (kate – učenici)
- 2. mjesto – Špiro Golem (kate – mlađi kadeti)
- 2. mjesto – Vid Raić (mlađi kadeti -57 kg)
- 2. mjesto – Matteo Hajder (kadeti -63 kg)
- 2. mjesto – Učenice kate ekipno
- 2. mjesto – Učenici kate ekipno (Mislav Koljanin, Bruno Šimurina, Petar Gavranović)
- 2. mjesto – Mlađe kadetkinje kate (Ivona Jovanović, Ana Raić, Emerciana Alfirević)
- 2. mjesto – Učenici borbe ekipno (Luka Pecotić, Helio Radman, Luka Bjelovuk, Josip Jurjević)
- 3. mjesto – Toni Šarolić (kate – mlađi učenici 7.8.kyu)
- 3. mjesto – Martina Jovanović (kate – mlađe učenice)
- 3. mjesto – Lucija Jovanović (kate – mlađe učenice)
- 3. mjesto – Gabriela Papac (kate – učenice)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (kate – učenici)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (kate – učenici)
- 3. mjesto – Ana Raić (kate – mlađe kadetkinje)
- 3. mjesto – Ana Raić (mlađe kadetkinje – 40 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (kate – mlađi kadeti)
- 3. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti -48 kg)
- 3. mjesto – Josip Jurjević (učenik -46 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (učenice -36 kg)
- 3. mjesto – Antonia Fontanji (učenice +44 kg)
- 3. mjesto – Špiro Golem (mlađi kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (mlađe kadetkinje -44 kg)
- 3. mjesto – Danijela Banović (seniorke borbe)
- 3. mjesto – Mlađi učenici kate ekipno (Ante Vujanović, Tonči Grubšić, Petar Gavranović)
- 3. mjesto – Učenice borbe ekipno (Katarina Sarić, Gordana Barišić, Antonia Fontanji)
- 3. mjesto – Mlađe kadetkinje borbe (Izabela Vidović, Ana Raić, Josipa Bodrožić Selak)
- 3. mjesto – Mlađi kadeti borbe (Vid Raić, Marin Puzić, Stanko Jukić)

"Đurđevac Open", Đurđevac, 04.11.2012.:
- 3. mjesto – Marin Puzić (mlađi kadeti -48 kg)
- 3. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti -45 kg)
- 3. mjesto – Karlo Matan (mlađi kadeti – 57 kg)

"Trofej Bara 2012", Bar, 10.11.2012.:
- 3. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)
- 3. mjesto – Josipa Bodrožić Selak (djevojčice +40 kg)
- 3. mjesto – Nal Kuzmanić (seniori -78 kg)

"Prvenstvo Dalmacije", Split, 25.11.2012.:
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (kate – kadetkinje)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate – juniorke)
- 1. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (kadetkinje +54 kg)
- 1. mjesto – Anđela Stjepandić (juniorke -59 kg)
- 1. mjesto – Kadeti borbe ekipno (Bepo Vasić, Matteo Hajder, Karlo Matan)

"Ploče Open", Ploče, 02.12.2012.:
- 1. mjesto – Lucija Jovanović (kate – mlađe učenice)
- 1. mjesto – Tonči Grubšić (kate – mlađi učenici)
- 1. mjesto – Ivona Jovanović (kate – mlađe kadetkinje)
- 1. mjesto – Frane Pejković (kate – mlađi kadeti)
- 1. mjesto – Petar Čulić (mlađi kadeti -41 kg)
- 1. mjesto – Frane Pejković (mlađi kadeti -48 kg)
- 1. mjesto – Karlo Matan (mlađi kadeti -57 kg)
- 1. mjesto – Petar Matan (juniori -76 kg)
- 2. mjesto – Tonka Beriša (kate – mlađe učenice 7.8. kyu)
- 2. mjesto – Ante Vujanović (kate – učenici 7.8.kyu)
- 2. mjesto – Petar Gavranović (kate – mlađi učenici)
- 2. mjesto – Mislav Koljanin (kate – učenici)
- 2. mjesto – Ivana Dragičević (kate – mlađe kadetkinje)
- 2. mjesto – Špiro Golem (kate – mlađi kadeti)
- 2. mjesto – Tonći Grubšić (mlađi učenici -38 kg)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (učenici -30 kg)
- 2. mjesto – Gordana Barišić (učenice -36 kg)
- 2. mjesto – Luka Pecotić (mlađi kadeti -36 kg)
- 2. mjesto – Stanko Jukić (mlađi kadeti -41 kg)
- 2. mjesto – Ana Raić (mlađe kadetkinje -40 kg)
- 3. mjesto – Marko Čevra (kate – učenici 7.8 kyu)
- 3. mjesto – Luka Gilić (kate – učenici 7.8. kyu)
- 3. mjesto – Martina Jovanović (kate –mlađe učenice)
- 3. mjesto – Luka Pecotić (kate – učenici)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (kate – učenici)
- 3. mjesto – Ivona Jovanović (kate – seniorke)
- 3. mjesto – Katarina Sarić (učenice -40 kg)
- 3. mjesto – Ema Bošnjak (učenice -40 kg)
- 3. mjesto – Jerko Tvrde (mlađi kadeti -48 kg)
- 3. mjesto – Danijela Banović (seniorke open)

"Prvenstvo Splita", Split, 15.12.2012.:
- 1. mjesto – Roko Žarko (cicbani kihon I.)
- 1. mjesto – Tao Drašković (cicibani kihon II.)
- 1. mjesto – Duje Ivanišević (cicbani kihon III.)
- 1. mjesto – Roko Pavić (cicibani kihon IV.)
- 1. mjesto – Duje Ivulić (cicbani kihon V.)
- 1. mjesto – Tony Kuzmić (cicibani kihon VI.)
- 1. mjesto – Giuliano Juretić (cicibani kihon VII.)
- 1. mjesto – Nika Poljičak (cicibanke kihon I.)
- 1. mjesto – Leon Pardovicki (ml.učenici kihon I.)
- 1. mjesto – Boris Viculin Jurić (ml.učenici kihon II.)
- 1. mjesto – Ivan Bašić (ml.učenici kihon III.)
- 1. mjesto – Toma Tadić (ml.učenici kihon IV.)
- 1. mjesto – Luka Šimundić (ml.učenici kihon V.)
- 1. mjesto – Roko Odak (ml.učenici kihon V.)
- 1. mjesto – Damjan Jukić (ml.učenici kihon VI.)
- 1. mjesto – Mihaela Bešlić (ml.učenice kihon I.)
- 1. mjesto – Lukrecija Dulčić (ml.učenice kihon II.)
- 1. mjesto – Irina Mijač (ml.učenice kihon III.)
- 1. mjesto – Frane Barišić (ml.učenici kate I.)
- 1. mjesto – Jakov Miše (ml.učenici kate II.)
- 1. mjesto – Dominik Vuko (ml.učenici kate III.)
- 1. mjesto – Petar Bošnjak (ml.učenici kate IV.)
- 1. mjesto – Ivan Ivanišević (ml.učenici kate V.)
- 1. mjesto – Matej Čorić (ml.učenici kate VI.)
- 1. mjesto – Luka Sarić (ml.učenici kate VII.)
- 1. mjesto – Jure Barić (učenici kate I.)
- 1. mjesto – Toni Šarolić (učenici kate II.)
- 1. mjesto – Ante Grbavac (učenici kate III.)
- 1. mjesto – Tonći Grubšić (učenici kate IV.)
- 1. mjesto – Jere Vrcan (učenici kate V.)
- 1. mjesto – Tonka Beriša (učenice kate I.)
- 1. mjesto – Lucija Jovanović (učenice kate II.)
- 1. mjesto – Gabriela Papac (učenice kate III.)
- 1. mjesto – Ana Bodrožić Selak (učenice kate IV.)
- 2. mjesto – Marko Močić (cicibani kihon I.)
- 2. mjesto – Ivica Periš (cicibani kihon II.)
- 2. mjesto – Josip Majić (cicibani kihon III.)
- 2. mjesto – Vincent Karuza (cicibani kihon IV.)
- 2. mjesto – Toma Arambašić (cicibani kihon V.)
- 2. mjesto – Karlo Periš (cicibani kihon VI.)
- 2. mjesto – Ivan Ninčević (cicibani kihon VII.)
- 2. mjesto – Nina Martinić (cicibanke kihon I.)
- 2. mjesto – Neno Gerželj (ml.učenici kihon I.)
- 2. mjesto – Roko Lucić (ml.učenici kihon II.)
- 2. mjesto – Bruno Perković (ml.učenici kihon III.)
- 2. mjesto – Antonio Samardžić (ml.učenici kihon IV.)
- 2. mjesto – Daniel Kelam (ml.učenici kihon V.)
- 2. mjesto – Marino Vid Papac (ml.učenici kihon V.)
- 2. mjesto – Bernard Morgan Matijašević (ml.učenici kihon VI.)
- 2. mjesto – Iva-Nea Tičić (ml.učenice kihon I.)
- 2. mjesto – Lucija Grujić (ml.učenice kihon II.)
- 2. mjesto – Katarina Grujić (ml.učenice kihon III.)
- 2. mjesto – Niko Pleština (ml.učenici kate I.)
- 2. mjesto – Ivica Bočina (ml.učenici kate III.)
- 2. mjesto – Karlo Perlain (ml.učenici kate III.)
- 2. mjesto – Jure Duka (ml.učenici kate IV.)
- 2. mjesto – Ivo Grančić (ml.učenici kate V.)
- 2. mjesto – Frane Jelaska (ml.učenici kate VI.)
- 2. mjesto – Franko Dobronić (ml.učenici kate VII.)
- 2. mjesto – Božo Pavić (učenici kate I.)
- 2. mjesto – Marko Čevra (učenici kate II.)
- 2. mjesto – Luka Gilić (učenici kate III.)
- 2. mjesto – Petar Gavranović (učenici kate IV.)
- 2. mjesto – Slavko Vrdoljak (učenici kate V.)
- 2. mjesto – Nika Drinković (učenice kate I.)
- 2. mjesto – Ana Puzić (učenice kate II.)
- 2. mjesto – Martina Jovanović (učenice kate III.)
- 2. mjesto – Domina Pavlović (učenice kate IV.)
- 3. mjesto – Paul Karuza (cicibani kihon I.)
- 3. mjesto – Mate Samardžić (cicibani kihon I.)
- 3. mjesto – Luka Milina (cicibani kihon II.)
- 3. mjesto – Rino Martinović (cicibani kihon II.)
- 3. mjesto – Karlo Wilhelm (cicibani kihon III.)
- 3. mjesto – Leon Peruzović (cicibani kihon III.)
- 3. mjesto – Bruno Soldo (cicibani kihon IV.)
- 3. mjesto – Stipe Vlastelica (cicibani kihon VI.)
- 3. mjesto – Franko Grubić (cicibani kihon VII.)
- 3. mjesto – Toni Perišić (cicibani kihon VII.)
- 3. mjesto – Toni Hercegovac (ml.učenici kihon I.)
- 3. mjesto – Ivan Bekavac (ml.učenici kihon II.)
- 3. mjesto – Tonći Karmelić (ml.učenici kihon III.)
- 3. mjesto – Mislav Ćorić (ml.učenici kihon III.)
- 3. mjesto – Karlo Jug Dujaković (ml.učenici kihon IV.)
- 3. mjesto – Dino Didić (ml.učenici kihon IV.)
- 3. mjesto – Duje Lesandrić (ml.učenici kihon V.)
- 3. mjesto – Niko Ivić (ml.učenici kihon V.)
- 3. mjesto – Dino Bošnjak (ml.učenici kihon V.)
- 3. mjesto – Lorin Perin (ml.učenici kihon VI.)
- 3. mjesto – Vanesa Šarić (ml.učenice kihon I.)
- 3. mjesto – Eva Žuanić (ml.učenice kihon II.)
- 3. mjesto – Ivor Čatipović (ml.učenici kate I.)
- 3. mjesto – Roko Garbin (ml.učenici kate I.)
- 3. mjesto – Luka Karmelić (ml.učenici kate II.)
- 3. mjesto – Jere Bebić (ml.učenici kate II.)
- 3. mjesto – Raul Šeremet (ml.učenici kate III.)
- 3. mjesto – Luka Juras (ml. učenici kate III.)
- 3. mjesto – Rudi Šakić (ml.učenici kate IV.)
- 3. mjesto – Mauro Svilokos (ml.učenici kate IV.)
- 3. mjesto – Mike Parisi (ml.učenici kate V.)
- 3. mjesto – Damjan Polić (ml.učenici kate VI.)
- 3. mjesto – Altin Qenaj (učenici kate I.)
- 3. mjesto – Antonio Šakić (učenici kate I.)
- 3. mjesto – Duje Spain (učenici kate II.)
- 3. mjesto – Marin Beriša (učenici kate II.)
- 3. mjesto – Roko Jakopčević (učenici kate III.)
- 3. mjesto – Ivan Vanja Tičinović (učenici kate IV.)
- 3. mjesto – Bruno Šimurina (učenici kate IV.)
- 3. mjesto – Marijeta Radić (učenice kate I.)
- 3. mjesto – Dina Gladan (učenice kate I.)
- 3. mjesto – Lucija Barać (učenice kate II.)
- 3. mjesto – Nora Ivić (učenice kate III.)
- 3. mjesto – Ivana Juras (učenice kate III.)
- 3. mjesto – Sara Ivić (učenice kate IV.)

"Ekipno Prvenstvo Hrvatske", Zagreb, 16.12.2012.
- 3. mjesto – seniori ekipno (Vinko Ursić Glavanović, Nikola Rendić, Rene Pernuš, Jurica Matanović, Goran Lučin)