Rezultati 2011.

Istaknuti rezultati

Europsko prvenstvo za seniore, Zurich, 06.-08.05.2011.:
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori, borbe, reprezentacija RH)

7. svjetsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore, Malezija (Melaka), 13.-16.10.2011.:
- 3. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe, kadetkinje -54 kg)

 

20. GRAND PRIX CROATIA, Samobor, 15. i 16.01.2011.:
- 1. mjesto - ekipno (kate, mlađe učenice)
- 2. mjesto - ekipno (kate, mlađi učenici)
- 3. mjesto - Anđela Stjepandić (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - Mirjana Banović (juniorke -53 kg)
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (mlađi seniori +78 kg)
- 3. mjesto - Bepo Vasić (mlađi kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - ekipno (kate, učenici)
- 3. mjesto - ekipno (kate, učenice)

Prvenstvo Dalmacije u borbama, Ploče, 05.02.2011.:
- 1. mjesto - Kristian Anton Barišić (kadeti -63 kg)
- 1. mjesto - Luka Pecotić (mlađi učenici -34 kg)
- 1. mjesto - Vid Raić (Učenici +42 kg)
- 1. mjesto - Frane Pejković (mlađi kadeti -41 kg)
- 1. mjesto - učenici ekipno
- 1. mjesto - Petar Matan (kadeti +70 kg)
- 1. mjesto - Anđela Stjepandić (kadetkinje -54 kg)
- 1. mjesto - Zrinka Magazinović (kadetkinje +54 kg)
- 1. mjesto - Albert Stjepandić (juniori -68 kg)
- 1. mjesto - Nikola Rendić (juniori -76 kg)
- 1. mjesto - Anđela Stjepandić (juniorke -53 kg)
- 1. mjesto - Iva Šistov (juniorke -59 kg)
- 1. mjesto - Zrinka Magazinović (juniorke +59 kg)
- 1. mjesto - Albert Stjepandić (mlađi seniori -68 kg)
- 1. mjesto - Nal Kuzmanić (mlađi seniori -78 kg)
- 1. mjesto - Mirjana Banović (mlađe seniorke -53 kg)
- 1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)
- 1. mjesto - Iva Šistov (seniorke -61 kg)
- 1. mjesto - kadeti ekipno
- 1. mjesto - kadetkinje ekipno
- 1. mjesto - juniori ekipno
- 1. mjesto - juniorke ekipno
- 1. mjesto - seniori ekipno
- 1. mjesto - seniorke ekipno
- 1. mjesto - Jerko Tvrde (učenici -42 kg)
- 1. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (mlađe kadetkinje -55 kg)
- 1. mjesto - mlađe kadetkinje ekipno
- 2. mjesto - Luka Pecotić (učenici -34 kg)
- 2. mjesto - Frane Pejković (učenici -42 kg)
- 2. mjesto - Goran Mahmutović (učenici +42 kg)
- 2. mjesto - Karlo Kevo (kadeti +70 kg)
- 2. mjesto - Anamarija Perišić (kadetkinje -47 kg)
- 2. mjesto - Mirjana Banović (kadetkinje -54 kg)
- 2. mjesto - Dora Poljičak (kadetkinje +54 kg)
- 2. mjesto - Marin Marković (juniori -68 kg)
- 2. mjesto - Ivan Vuljak (juniori -76 kg)
- 2. mjesto - Mirjana Banović (juniorke -53 kg)
- 2. mjesto - Marin Marković (mlađi seniori +78 kg)
- 2. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (mlađi seniori +78 kg)
- 2. mjesto - Kristina Galić (mlađe eniorke -60 kg)
- 2. mjesto - Nal Kuzmanić (seniori -84 kg)
- 2. mjesto - Anđela Krstulović Opara (mlađe kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto - Anna Carmen Barišić (kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto - Stanko Jukić (učenici -38 kg)
- 3. mjesto - Marin Puzić (mlađi kadeti -41 kg)
- 3. mjesto - Karlo Matan (učenici +42 kg)
- 3. mjesto - Petar Matan (juniori -76 kg)
- 3. mjesto - Marino Zeljković (juniori -76 kg)
- 3. mjesto - Ivan Vuljak (mlađi seniori -78 kg)
- 3. mjesto - Nikola Rendić (mlađi seniori -78 kg)
- 3. mjesto - Iva Šistov (mlađe seniorke -60 kg)
- 3. mjesto - Kristina Galić (seniorke -61 kg)
- 3. mjesto - Matteo Hajder (mlađi kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - Ivan Juričić (mlađi kadeti +57 kg)
- 3. mjesto - Tihana Ćuk (mlađe kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto - Toni Madunić (kadeti +70 kg)
- 3. mjesto - Anđela Krstulović Opara (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - mlađi kadeti ekipno
- 3. mjesto - kadetkinje ekipno

4. Hercegovina Open, Široki Brijeg, BiH, 19.02.2011.:
- 1. mjesto - Mirjana Banović (borbe, juniorke -53 kg)
- 1. mjesto - Iva Šistov (borbe, juniorke -59 kg)
- 1. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 1. mjesto - Frane Pejković (kate, dječaci, 10 g.)
- 1. mjesto - Luka Pecotić (kate, dječaci, 9 g.)
- 2. mjesto - Antonia Bratić (borbe, juniorke -59 kg)
- 2. mjesto - Zrinka Magazinović (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 2. mjesto - Špiro Golem (kate, dječaci, 10 g.)
- 2. mjesto - Marin Puzić (kate, dječaci, 12 g.)
- 2. mjesto - Ante Vidović (kate, dječaci, 9 g.)
- 3. mjesto - Frane Pejković (borbe, dječaci 11 g, -40 kg)
- 3. mjesto - Vid Raić (borbe, dječaci 11 g., +45 kg)
- 3. mjesto - Ivan Vuljak (borbe, juniori -70 kg)
- 3. mjesto - Petar Matan (borbe, kadeti +70 kg)
- 3. mjesto - Petar Čulić (kate, dječaci, 10 g.)
- 3. mjesto - Ivana Dragičević (kate, djevojčice, 10 g.)
- 3. mjesto - Jelena Puzić (kate, djevojčice, 10 g.)

Prvenstvo Hrvatske za učenike/učenice u borbama, Jastrebarsko, 26.02.2011.:
- 3. mjesto - Jerko Tvrde (učenici, -42 kg)

12. otvoreno prvenstvo tuzlanskog kantona, Tuzla, BiH, 26.02.2011.:
- 2. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, mlađi seniori, +78 kg)
- 2. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (ekipno, seniori)
- 3. mjesto - Nal Kuzmanić (borbe, mlađi seniori, -78 kg)

„9. karate fest Virovitica Open 2011.", Virovitica, 05.03.2011.:
- 1. mjesto - Mirjana Banović (juniorke -53 kg)
- 3. mjesto - Mirjana Banović (kadetkinje -54 kg)

Prvenstvo Hrvatske u katama za seniore i veterane, Virovitica, 06.03.2011.:
- 1. mjesto - Valentina Matijević Mikelić (veteranke)
- 3. mjesto - ekipno - seniorke (Mirjana Banović, Petra Krvavica, Kristina Ramljak)

Prvenstvo Hrvatske za seniore/seniorke u borbama, Đakovo, 13.03.2011.:
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori +84 kg)

Prvenstvo Dalmacije u katama, Sukošan, 19.03.2011.:
- 1. mjesto - Emerciana Alfirević (ml. učenice)
- 1. mjesto - Frane Pejković (učenici)
- 1. mjesto - Frane Pejković (ml. kadeti)
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje)
- 1. mjesto - ml. učenici ekipno (Ante Vidović, Luka Pecotić, Mislav Koljanin)
- 1. mjesto - ml. učenice ekipno (Gabriela Papac, Emerciana Alfirević, Ema Bošnjak)
- 1. mjesto - učenici ekipno (Luka Pecotić, Frane Pejković, Petar Čulić)
- 1. mjesto - učenice ekipno (Petra Marelja, Ivana Dragičević, Lenka Kuljiš)
- 1. mjesto - ml. kadeti ekipno (Petar Čulić, Frane Pejković, Špiro Golem)
- 2. mjesto - Ante Vidović (ml. učenici)
- 2. mjesto - Ema Bošnjak (ml. učenice)
- 2. mjesto - Luka Pecotić (učenici)
- 2. mjesto - Petra Marelja (učenice)
- 2. mjesto - Ivona Jovanović (kadetkinje)
- 2. mjesto - Toni Madunić (kadeti)
- 2. mjesto - ml. učenici ekipno (Borna Bulić, Petar Gavranović, Bruno Šimurina)
- 2. mjesto - ml. učenice ekipno (Marieta Markov, Lana Korina Krnić, Mia Božanić)
- 2. mjesto - učenici ekipno (Špiro Golem, Marko Ivanišević, Luka Čorak)
- 2. mjesto - učenice ekipno (Ana Raić, Emerciana Alfirević, Jelena Puzić)
- 2. mjesto - juniorke ekipno (Petra Krvavica, Franela Tokalić, Kristina Ramljak)
- 2. mjesto - seniorke ekipno (Petra Krvavica, Franela Tokalić, Kristina Ramljak)
- 2. mjesto - mlađi kadeti ekipno (Marin Puzić, Toni Madunić, Duje Perica )
- 2. mjesto - juniori ekipno (Bepo Vasić, Toni Madunić, Duje Perica)
- 3. mjesto - Luka Pecotić (ml. učenici)
- 3. mjesto - Bruno Šimurina (ml. učenici)
- 3. mjesto - Marieta Markov (ml. učenice)
- 3. mjesto - Marko Ivanišević (učenici)
- 3. mjesto - Petar Čulić (učenici)
- 3. mjesto - Ivana Dragičević (učenice)
- 3. mjesto - Emerciana Alfirević (učenice)
- 3. mjesto - Petra Krvavica (juniorke)
- 3. mjesto - Petra Krvavica (ml. seniorke)
- 3. mjesto - Petra Krvavica (seniorke)
- 3. mjesto - Duje Perica (kadeti)
- 3. mjesto - učenici ekipno (Ante Vidović, Mislav Koljanin, Ante Mandarić)
- 3. mjesto - učenice ekipno (Gabriela Papac, Izabela Vidović, Ema Bošnjak)

Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i mlađe kadetkinje, Rovinj, 26.03.2011.:
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (mlađe kadetkinje, -55 kg)

Karate World Grand Prix Sarajevo, Sarajevo, travanj 2011.:
- 2. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori, +84 kg)
- 2. mjesto - ekipno borbe (Vinko Ursić Glavanović, reprezentacija)

1.Međunarodni karate turnir grada Ploča, Ploče, 02.04.2011.:
- 1. mjesto - Emerciana Alfirević (ml. učenice kate)
- 1. mjesto - Luka Pecotić (ml. učenici kate)
- 1. mjesto - Izabela Vidović (ml. učenice 7,8 kyu kate)
- 1. mjesto - Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (ml. kadeti kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (učenici borbe -42 kg)
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto - Stanko Jukić (učenici borbe -36 kg)
- 1. mjesto - ekipno (učenice kate - Marelja, Dragičević, Kuljiš)
- 1. mjesto - ekipno (učenici kate - Pecotić, Pejković, Vidović)
- 2. mjesto - Stanko Jukić (ml. kadeti borbe -36 kg)
- 2. mjesto - Marin Puzić (ml. kadeti kate)
- 2. mjesto - Vid Raić (ml. kadeti borbe -48 kg)
- 3. mjesto - Ante Vidović (ml. učenici kate)
- 3. mjesto - Ivana Dragičević (učenice kate)
- 3. mjesto - Špiro Golem (učenici borbe -38 kg)

Grand Prix Slovakia, Bratislava, 10.04.2011.:
- 1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (ekipno, borbe, reprezentacija RH)
- 3. mjesto - Nal Kuzmanić (borbe, mlađi seniori)

Splitska karate liga, Split, 10.04.2011.:
- 1. mjesto - Slaven Alfirević (kihon - ml. cicibani I.)
- 1. mjesto - Ivan Ivanišević (kihon - ml. cicibani II.)
- 1. mjesto - Tonka Beriša (kihon - ml. cicibanke I.)
- 1. mjesto - Luka Juras (kihon - ml. cicibani III.)
- 1. mjesto - Luka Šunjić (kihon - ml. cicibani IV.)
- 1. mjesto - Vice Elezović (kihon - ml. cicibani V.)
- 1. mjesto - Roko Karaman (kihon - ml. cicibani VI.)
- 1. mjesto - Lucija Jovanović (kate - cicibanke I.)
- 1. mjesto - Ana Bodrožić Selak (kate - cicibanke II.)
- 1. mjesto - Josipa Bodrožić Selak (kate - cicibanke III.)
- 1. mjesto - Maksim Peračić (kate - cicibani I.)
- 1. mjesto - Franko Dobronić (kate - cicibani II.)
- 1. mjesto - Jure Barić (kate - cicibani III.)
- 1. mjesto - Lucija Barać (kate - ml. učenice I.)
- 1. mjesto - Denis Kulušić (kate - cicibani V.)
- 1. mjesto - Toni Šarolić (kate - ml. učenici I.)
- 1. mjesto - Ante Grbavac (kate - ml. učenici II.)
- 1. mjesto - Marin Beriša (kate - ml. učenici III.)
- 1. mjesto - Luka Kučić (kate - ml. učenici IV.)
- 1. mjesto - Luka Gilić (kate - ml. učenici V.)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (kate - ml. učenici VI.)
- 1. mjesto - Ante Maretić (kate - ml. učenici VII.)
- 1. mjesto - Luka Vulić (kate - učenici I.)
- 1. mjesto - Roko Pribudić (kate - učenici II.)
- 1. mjesto - Toni Balić (kate - učenici III.)
- 1. mjesto - Josip Krstulović (kate - učenici V.)
- 1. mjesto - Antonia Fontani (kate - učenice I.)
- 1. mjesto - Martina Jovanović (kate - učenice II.)
- 2. mjesto - Marin Sesartić (kihon - ml. cicibani I.)
- 2. mjesto - Marin Sesartić (kihon - ml. cicibani I.)
- 2. mjesto - Roko Matanović (kihon - ml. cicibani II.)
- 2. mjesto - Nika Drinković (kihon - ml. cicibanke I.)
- 2. mjesto - Dominik vuko (kihon - ml. cicibani III.)
- 2. mjesto - Jakov Miše (kihon - ml. cicibani IV.)
- 2. mjesto - Duje Kuzmić (kihon - ml. cicibani V.)
- 2. mjesto - Ivan Tvrdeić (kihon - ml. cicibani VI.)
- 2. mjesto - Luka Karaman (kihon - ml. cicibani VII.)
- 2. mjesto - Klara Veža (kate - cicibanke I.)
- 2. mjesto - Ana Puzić (kate - cicibanke II.)
- 2. mjesto - Marin Sesartić (kihon - ml. cicibani I.)
- 2. mjesto - Ivana Juras (kate - cicibanke III.)
- 2. mjesto - Roko Asanović (kate - cicibani I.)
- 2. mjesto - Nikola Zdunić (kate - cicibani II.)
- 2. mjesto - Mauro Cilić Dalmatin (kate - cicibani III.)
- 2. mjesto - Ivan Lazarušić (kate - cicibani IV.)
- 2. mjesto - Duje Periš (kate - cicibani V.)
- 2. mjesto - Gordana Barišić (kate - ml. učenice I.)
- 2. mjesto - Ivan Lemo (kate - ml. učenici I.)
- 2. mjesto - Marko Čevra (kate - ml. učenici II)
- 2. mjesto - Dorian Kvaternik (kate - ml. učenici III.)
- 2. mjesto - Darko Pupačić (kate - ml. učenici IV.)
- 2. mjesto - Mateo Marinković (kate - ml. učenici V.)
- 2. mjesto - Roko Jakopčević (kate - ml. učenici VI.)
- 2. mjesto - Bruno Kačer (kate - ml. učenici VII.)
- 2. mjesto - Luka Ivković (kate - učenici I.)
- 2. mjesto - Mislav Lozina (kate - učenici II.)
- 2. mjesto - Dominik Rosandić (kate - učenici III.)
- 2. mjesto - Mario Mahmutović (kate - učenici V.)
- 2. mjesto - Petra Perić (kate - učenice II.)
- 3. mjesto - Philippe Donzenac (kihon - ml. cicibani I.)
- 3. mjesto - Duje Marjani (kihon - ml. cicibani I.)
- 3. mjesto - Frane Barišić (kihon - ml. cicibani II.)
- 3. mjesto - Iana Bužančić (kihon - ml. cicibanke I.)
- 3. mjesto - Marijeta Radić (kihon - ml. cicibanke I.)
- 3. mjesto - Josip Marić (kihon - ml. cicibani III.)
- 3. mjesto - Raul Šeremet (kihon - ml. cicibani III.)
- 3. mjesto - Filip Raguž (kihon - ml. cicibani IV.)
- 3. mjesto - Rudi Šakić (kihon - ml. cicibani IV.)
- 3. mjesto - Roko Vladislavić (kihon - ml. cicibani V.)
- 3. mjesto - Toni Biočić (kihon - ml. cicibani V.)
- 3. mjesto - Jere Bebić (kihon - ml. cicibani VI.)
- 3. mjesto - Luka Svalina Rusković (kihon - ml. cicibani VI.)
- 3. mjesto - Ivan Ujević (kihon - ml. cicibani VII.)
- 3. mjesto - Luka Karmelić (kihon - ml. cicibani VII.)
- 3. mjesto - Petra Jankov (kate - cicibanke I.)
- 3. mjesto - Lucija Bonković (kate - cicibanke III.)
- 3. mjesto - Marija Paraman (kate - cicibanke III.)
- 3. mjesto - Roko Kačer (kate - cicibani I.)
- 3. mjesto - Tonko Aviani (kate - cicibani I.)
- 3. mjesto - Frane Jelaska (kate - cicibani II.)
- 3. mjesto - Mike Parisi (kate - cicibani II.)
- 3. mjesto - Marko Mrduljaš (kate - cicibani III.)
- 3. mjesto - Duje Milić (kate - cicibani III.)
- 3. mjesto - Marko Galić (kate - cicibani IV.)
- 3. mjesto - Toni Elezović (kate - cicibani V.)
- 3. mjesto - Frane Bužančić (kate - cicibani V.)
- 3. mjesto - Mia Kelava (kate - ml. učenice I.)
- 3. mjesto - Katarina Čipčić (kate - ml. učenice I.)
- 3. mjesto - Ante Vujanović (kate - ml. učenici I.)
- 3. mjesto - Roko Duvančić (kate - ml. učenici I.)
- 3. mjesto - Duje Spain (kate - ml. učenici II.)
- 3. mjesto - Petar Bošnjak (kate - ml. učenici II.)
- 3. mjesto - Antonio Steiner (kate - ml. učenici III.)
- 3. mjesto - Mario Vuković (kate - ml. učenici IV.)
- 3. mjesto - Josip Čukušić (kate - ml. učenici V.)
- 3. mjesto - Karlo Milas (kate - ml. učenici VI.)
- 3. mjesto - Tino Bašić (kate - ml. učenici VI.)
- 3. mjesto - Leon Stanić (kate - učenici I.)
- 3. mjesto - Daniel Matejić (kate - učenici I.)
- 3. mjesto - Deni Dakić (kate - učenici II.)
- 3. mjesto - Jakov Marasović (kate - učenici III.)
- 3. mjesto - Toni Krstulović (kate - učenici III.)
- 3. mjesto - Bruno Šimurina (kate - učenici IV.)
- 3. mjesto - Ante Duvančić (kate - učenici IV.)
- 3. mjesto - Adi Emuši (kate - učenici V.)
- 3. mjesto - Bruno Brajković (kate - učenici V.)
- 3. mjesto - Blanka Kelava (kate - učenice I.)
- 3. mjesto - Laura Matijaš (kate - učenice II.)
- 3. mjesto - Ana Ćupurdija (kate - učenice II.)

Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste u katama pojedinačno i ekipno, Daruvar, 16.04.2011.:
- 1. mjesto - ekipno, učenice (Ivana Dragičević, Lenka Kuljiš, Petra Marelja)
- 3. mjesto - Emerciana Alfirević (ml. učenice)
- 3. mjesto - ekipno, ml. učenici (Mislav Koljanin, Luka Pecotić, Ante Vidović)
- 3. mjesto - ekipno, učenici (Luka Pecotić, Frane Pejković, Petar Čulić)
- 3. mjesto - ekipno, ml. učenice (Emerciana Alfirević, Ema Bošnjak, Gabriela Papac)

Memorijal „Slavko Ćurić", Sarajevo, 17.04.2011.:
- 3. mjesto - Nal Kuzmanić (seniori, borbe)

Europsko prvenstvo za seniore, Zurich, 06.-08.05.2011.:
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori, borbe, reprezentacija RH)

Međunarodni Kup Svetog Duje, Split, 07.05.2011.:
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (ml. učenici kate, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto - Izabela Vidović (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto - Emerciana Alfirević (ml. učenice, kate)
- 1. mjesto - Luka Pecotić (ml. učenici, kate)
- 1. mjesto - Ivana Dragičević (učenice kate)
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto - Duje Perica (borbe, ml. kadeti +57 kg)
- 1. mjesto - Petar Matan (borbe, juniori -68 kg)
- 1. mjesto - Ivan Vuljak (borbe, juniori -76 kg)
- 1. mjesto - Mirjana Banović (borbe, juniorke -53 kg9
- 2. mjesto - Josipa Bodrožić Selak (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto - Domina Pavlović (ml. učenice, kate)
- 2. mjesto - Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 2. mjesto - Lenka Kuljiš (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto - Špiro Golem (učenici kate)
- 2. mjesto - Marin Puzić (ml. kadeti kate)
- 2. mjesto - Ivona Jovanović (seniorke kate)
- 2. mjesto - Špiro Golem (borbe, učenici -38 kg)
- 2. mjesto - Jerko Tvrde (borbe, učenici -42 kg)
- 2. mjesto - Toni Madunić (borbe, ml. kadeti +57 kg)
- 2. mjesto - Josip Žerjav (borbe, kadeti -57 kg)
- 2. mjesto - Karlo Kevo (borbe, kadeti +70 kg)
- 2. mjesto - Dora Poljičak (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 2. mjesto - Dominik Jagnjić (borbe, juniori -61 kg)
- 2. mjesto - Petar Matan (borbe, ml. seniori -68 kg)
- 3. mjesto - Ivana Juras (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto - Gordana Barišić (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto - Mislav Koljanin (ml. učenici, kate)
- 3. mjesto - Ante Vidović (ml. učenici, kate)
- 3. mjesto - Emerciana Alfirević (učenice kate)
- 3. mjesto - Petar Čulić (učenici kate)
- 3. mjesto - Petra Marelja (ml. kadetkinje kate)
- 3. mjesto - Luka Pecotić (borbe, ml. učenici -26 kg)
- 3. mjesto - Ana Raić (borbe, učenice -36 kg)
- 3. mjesto - Jerko Tvrde (borbe, ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto - Vid Raić (borbe, ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto - Karlo Matan (borbe, ml. kadeti -48 kg)
- 3. mjesto - Bepo Vasić (borbe, ml. kadeti +57 kg)
- 3. mjesto - Ivan Juričić (borbe, ml. kadeti +57 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, ml. kadetkinje -55 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke -53 kg)
- 3. mjesto - Matteo Hajder (borbe, kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - Dominik Jagnjić (borbe, kadeti -63 kg)
- 3. mjesto - Krešimir Čondić (borbe, kadeti -63 kg)
- 3. mjesto - Toni Madunić (borbe, kadeti +70 kg)
- 3. mjesto - Zrinka Magazinović (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto - Ante Gotovac (borbe, juniori -68 kg)
- 3. mjesto - Stjepan Mijat Zaninović (borbe, juniori -76 kg)
- 3. mjesto - Tomislav Seser (borbe, ml. seniori -68 kg)
- 3. mjesto - Luka Pecotić (borbe, ml. učenici -26 kg)

8. Dubrovnik Open, Dubrovnik, 29.05.2011.:
- 1. mjesto - Ante Vidović (ml. učenici kate)
- 1. mjesto - Izabela Vidović (žuti i narančasti pojas)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (žuti i narančasti pojas)
- 1. mjesto - Marieta Markov (žuti i narančasti pojas)
- 1. mjesto - Lucija Jovanović (žuti i narančasti pojas)
- 1. mjesto - učenice kate ekipno (Jelena Puzić, Petra Marelja, Ivana Dragičević)
- 1. mjesto - učenici kate ekipno (Luka Pecotić, Frane Pejković, Petar Čulić)
- 2. mjesto - Karlo Matan (borbe, mlađi kadeti -48 kg)
- 2. mjesto - Ivana Dragičević (učenice kate)
- 2. mjesto - Ante Vidović (učenici kate)
- 2. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto - Martina Jovanović (žuti i narančasti pojas)
- 2. mjesto - Ana Puzić (žuti i narančasti pojas)
- 3. mjesto - Petra Marelja (učenice kate)
- 3. mjesto - Marin Puzić (ml. kadeti kate)
- 3. mjesto - Marin Puzić (borbe, ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto - Jerko Tvrde (borbe, mlađi kadeti -41 kg)
- 3. mjesto - Luka Pecotić (ml. učenici kate)
- 3. mjesto - Ivana Dragičević (ml. kadetkinje kate)

26. Grado Open, Grado, Italija, 27.08.2011.:
- 3. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (seniori, borbe, +84 kg)

Prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore, Rijeka, 17. i 18.09.2011.:
- 1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, mlađi seniori)
- 1. mjesto - Zrinka Magazinović (borbe, juniorke)
- 2. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe, kadetkinje)
- 3. mjesto - Zrinka Magazinović (borbe, kadetkinje)
- 3. mjesto - Kristian Anton Barišić (borbe, kadeti)

Kup Jadrana 2011., Split, 25.09.2011.:
- 1. mjesto - Albert Stjepandić (borbe, juniori -76 kg)
- 1. mjesto - Mirjana Banović (borbe, juniorke -53 kg)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (kate, mlađi učenici 8. i 7. kyu)
- 1. mjesto - Frane Pejković (kate, učenici)
- 1. mjesto - Frane Pejković (kate, mlađi kadeti)
- 1. mjesto - Emerciana Alfirević (kate, mlađe učenice)
- 1. mjesto - Ivana Dragičević (kate, mlađe kadetkinje)
- 2. mjesto - Vid Raić (borbe, kadeti -52 kg)
- 2. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke -53 kg)
- 2. mjesto - Danijela Banović (borbe, juniorke +59 kg)
- 2. mjesto - Petar Gavranović (kate, mlađi učenici 6., 5. kyu)
- 2. mjesto - Ante Vidović (kate, učenici)
- 2. mjesto - Marin Puzić (kate, mlađi kadeti)
- 2. mjesto - Domina Pavlović (kate, mlađe učenice)
- 2. mjesto - Ana Bodrožić Selak (kate, mlađe učenice 8.-7. kyu)
- 2. mjesto - Ivana Dragičević (kate, učenice)
- 2. mjesto - Ivona Jovanović (kate, mlađe kadetkinje)
- 2. mjesto - Ivona Jovanović (kate, kadetkinje)
- 3. mjesto - Frane Pejković (borbe, učenici -42 kg)
- 3. mjesto - Jerko Tvrde (borbe, ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto - Marin Puzić (borbe, ml. kadeti -41 kg)
- 3. mjesto - Luka Čorak (borbe, ml. kadeti -45 kg)
- 3. mjesto - Vid Raić (borbe, ml. kadeti -52 kg)
- 3. mjesto - Karlo Matan (borbe, ml. kadeti -52 kg)
- 3. mjesto - Ivan Juričić (borbe, ml. kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - Karlo Matan (borbe, kadeti -52 kg)
- 3. mjesto - Matteo Hajder (borbe, kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - Dora Poljičak (borbe, kadetkinje +54 kg)
- 3. mjesto - Ivan Vuljak (borbe, juniori -76 kg)
- 3. mjesto - Antonela Tomašević (borbe, juniorke +59 kg)
- 3. mjesto - Borna Bulić (kate, mlađi učenici)
- 3. mjesto - Toni Šarolić (kate, mlađi učenici 8. i 7. kyu)
- 3. mjesto - Marin Beriša (kate, mlađi učenici 6. i 5. kyu)
- 3. mjesto - Ema Bošnjak (kate, mlađe učenice)
- 3. mjesto - Lucija Jovanović (kate, mlađe učenice 8.-7. kyu)

„2. Kup Zadra", Zadar, 08.10.2011.:
- 1. mjesto - Frane Pejković (borbe, učenici -42 kg)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (kate, mlađi učenici 7.-8. kyu)
- 1. mjesto - Ana Bodrožić Selak (kate, mlađe učenice 7.-8. kyu)
- 1. mjesto - Luka Pecotić (mlađi učenici kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto - učenici ekipno (Frane Pejković, Petar Čulić, Luka Pecotić)
- 1. mjesto - učenice ekipno - tim 1 (Ivona Dragičević, Petra Marelja, Lenka Kuljiš)
- 2. mjesto - Luka Mladinić (borbe, učenici -42 kg)
- 2. mjesto - Josipa Bodrožić Selak (kate, učenice 7.-8. kyu)
- 2. mjesto - Petar Čulić (učenici kate)
- 2. mjesto - Lenka Kuljiš (učenice kate)
- 2. mjesto - mlađi učenici ekipno
- 2. mjesto - učenice ekipno tim 2 (Ana Raić, Jelena Puzić, Ema Bošnjak)
- 3. mjesto - Ante Vidović (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto - Mislav Koljanin (mlađi učenici kate)
- 3. mjesto - Ante Vidović (učenici kate)
- 3. mjesto - Petra Marelja (učenice kate)
- 3. mjesto - Marin Puzić (ml. kadeti kate)
- 3. mjesto - Lenka Kuljiš (ml. kadetkinje kate)

7. svjetsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore, Malezija (Melaka), 13.-16.10.2011.:
- 3. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe, kadetkinje -54 kg)

13. međunarodni karate turnir „Eurocup Istra 2011.", Poreč, 05.11.2011.:
- 1. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe)
- 3. mjesto - Mirjana Banović (borbe)

Prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i seniore, Nedelišće, 04.12.2011.:
- 2. mjesto - ekipno (Zrinka Magazinović, Mirjana Banović i Anđela Stjepandić)

8. Karlovac Open, Karlovac, 10.12.2011.:
- 3. mjesto - Karlo Matan (borbe, mlađi kadeti -52 kg)

„Prvenstvo Splita", Split, 11.12.2011.:
- 1. mjesto - Nino Živaljić (cicibani - I.)
- 1. mjesto - Leon Kučić (cicibani - II.)
- 1. mjesto - Roko Odak (cicibani - III.)
- 1. mjesto - Bruno Buzov (cicibani - IV.)
- 1. mjesto - Neno Vakante (cicibani - V.)
- 1. mjesto - Mislav Zečić (cicibani - VI.)
- 1. mjesto - Ana Živaljić (cicibanke - I.)
- 1. mjesto - Daria Milić (cicibanke - II.)
- 1. mjesto - Vid Steffen Zanchi (cicibani kihon - I.)
- 1. mjesto - Fran Jakus Peček (cicibani kihon - II.)
- 1. mjesto - Altin Qenaj (cicibani kihon - III.)
- 1. mjesto - Luka Karmelić (cicibani kihon - IV.)
- 1. mjesto - Roko Karaman (cicibani kihon - V.)
- 1. mjesto - Luka Svalina Rusković (cicibani kihon - VI.)
- 1. mjesto - Tomislav Karabatić (mlađi učenici kate - I.)
- 1. mjesto - Toni Šarolić (mlađi učenici kate - II.)
- 1. mjesto - Roko Vladislavić (mlađi učenici kate - III.)
- 1. mjesto - Toni Elezović (mlađi učenici kate - IV.)
- 1. mjesto - Maksim Peračić (mlađi učenici kate - V.)
- 1. mjesto - Roko Kačer (mlađi učenici kate - VI.)
- 1. mjesto - Luka Juras (mlađi učenici kate - VII.)
- 1. mjesto - Frane Barišić (mlađi učenici kate - VIII.)
- 1. mjesto - Matej Čorić (mlađi učenici kate - X.)
- 1. mjesto - Roko Jakopčević (mlađi učenici kate - XI.)
- 1. mjesto - Tonko Aviani (mlađi učenici kate - XII.)
- 1. mjesto - Antea Karabatić (mlađe učenice kate - I.)
- 1. mjesto - Ivana Juras (mlađe učenice kate - II.)
- 1. mjesto - Lucija Jovanović (mlađe učenice kate - III.)
- 1. mjesto - Ante Duvančić (učenici kate - I.)
- 1. mjesto - Ante Grbavac (učenici kate - II.)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (učenici kate - III.)
- 1. mjesto - Marin Beriša (učenici kate - IV.)
- 1. mjesto - Ante Vujanović (učenici kate - V.)
- 1. mjesto - Bruno Šimurina (učenici kate - VI.)
- 1. mjesto - Dea Miletić (učenice kate - I.)
- 1. mjesto - Martina Jovanović (učenice kate - II.)
- 1. mjesto - Petra Perić (učenice kate - III.)
- 2. mjesto - Ivan Bašić (cicibani - I.)
- 2. mjesto - Bruno Perković (cicibani - II.)
- 2. mjesto - Roko Garbin (cicibani - III.)
- 2. mjesto - Dujam Orlandini (cicibani - IV.)
- 2. mjesto - Slavko Vrdoljak (cicibani - V.)
- 2. mjesto - Božidar Tomašić (cicibani - VI.)
- 2. mjesto - Luce Jelaska (cicibanke - I.)
- 2. mjesto - Lana Serdarević (cicibanke - II.)
- 2. mjesto - Tino Delić (cicibani kihon - I.)
- 2. mjesto - Ivan Vanja Tičinović (cicibani kihon - II.)
- 2. mjesto - Damjan Polić (cicibani kihon - III.)
- 2. mjesto - Jere Bebić (cicibani kihon - IV.)
- 2. mjesto - Rudi Šakić (cicibani kihon - V.)
- 2. mjesto - Jakov Miše (cicibani kihon - VI.)
- 2. mjesto - Josip Krstulović (mlađi učenici kate - I.)
- 2. mjesto - Toni Biočić (mlađi učenici kate - II.)
- 2. mjesto - Frane Jelaska (mlađi učenici kate - III.)
- 2. mjesto - Mauro Cilić Dalmatin (mlađi učenici kate - IV.)
- 2. mjesto - Toni Krstulović (mlađi učenici kate - V.)
- 2. mjesto - Ivica Bočina (mlađi učenici kate - VI.)
- 2. mjesto - Luka Pejković (mlađi učenici kate - VII.)
- 2. mjesto - Petar Ivković (mlađi učenici kate - VIII.)
- 2. mjesto - Jere Vrcan (mlađi učenici kate - X.)
- 2. mjesto - Luka Gilić (mlađi učenici kate - XI.)
- 2. mjesto - Daniel Matejić (mlađi učenici kate - XII.)
- 2. mjesto - Nika Drinković (mlađe učenice kate - I.)
- 2. mjesto - Gordana Barišić (mlađe učenice kate - II.)
- 2. mjesto - Tonka Beriša (mlađe učenice kate - III.)
- 2. mjesto - Ante Maretić (učenici kate - I.)
- 2. mjesto - Duje Spain (učenici kate - II.)
- 2. mjesto - Toma Galić (učenici kate - III.)
- 2. mjesto - Mateo Marinković (učenici kate - IV.)
- 2. mjesto - Marko Čevra (učenici kate - V.)
- 2. mjesto - Petar Gavranović (učenici kate - VI.)
- 2. mjesto - Gabi Šerić (učenice kate - I.)
- 2. mjesto - Antonia Fontanji (učenice kate - II.)
- 2. mjesto - Dora Stanić (učenice kate - III.)
- 3. mjesto - Antonio Tolić (cicibani - II.)
- 3. mjesto - Toma Jelaska (cicibani - II.)
- 3. mjesto - Marino Vid Papac (cicibani - III.)
- 3. mjesto - Duje Huđan (cicibani - III.)
- 3. mjesto - Bernard Morgan Matijašević (cicibani - IV.)
- 3. mjesto - Luka Vrdoljak (cicibani - V.)
- 3. mjesto - Filip Laus (cicibani - V.)
- 3. mjesto - Ivo Grančić (cicibani - VI.)
- 3. mjesto - Lucija Grujić (cicibanke - I.)
- 3. mjesto - Žarko Plančić (cicibani kihon - I.)
- 3. mjesto - Nikola Roguljić (cicibani kihon - I.)
- 3. mjesto - Marin Musić (cicibani kihon - II.)
- 3. mjesto - Mislav Zelić (cicibani kihon - II.)
- 3. mjesto - Andrija Vučemilović Alegić (cicibani kihon - III.)
- 3. mjesto - Filip Raguž (cicibani kihon - IV.)
- 3. mjesto - Dominik Vuko (cicibani kihon - V.)
- 3. mjesto - Karlo Perlain (cicibani kihon - VI.)
- 3. mjesto - Niko Pleština (cicibani kihon - VI.)
- 3. mjesto - Bruno Kačer (mlađi učenici kate - I.)
- 3. mjesto - Toni Škeva (mlađi učenici kate - I.)
- 3. mjesto - Marin Devalle (mlađi učenici kate - II.)
- 3. mjesto - Jure Duka (mlađi učenici kate - II.)
- 3. mjesto - Filip Kukić (mlađi učenici kate - III.)
- 3. mjesto - Duje Kuzmić (mlađi učenici kate - III.)
- 3. mjesto - Duje Milić (mlađi učenici kate - IV.)
- 3. mjesto - Vice Elezović (mlađi učenici kate - V.)
- 3. mjesto - Mauro Svilokos (mlađi učenici kate - VI.)
- 3. mjesto - Marko Vukušić (mlađi učenici kate - VI.)
- 3. mjesto - Raul Šeremet (mlađi učenici kate - VII.)
- 3. mjesto - Duje Marjani (mlađi učenici kate - VII.)
- 3. mjesto - Marin Sesartić (mlađi učenici kate - VIII.)
- 3. mjesto - Noah Muslin (mlađi učenici kate - X.)
- 3. mjesto - Antun Vrdoljak (mlađi učenici kate - X.)
- 3. mjesto - Petar Bošnjak (mlađi učenici kate - XI.)
- 3. mjesto - Antonio Steiner (mlađi učenici kate - XI.)
- 3. mjesto - Mike Parisi (mlađi učenici kate - XII.)
- 3. mjesto - Katarina Čipčić (mlađe učenice kate - I.)
- 3. mjesto - Marijeta Radić (mlađe učenice kate - I.)
- 3. mjesto - Sara Ivić (mlađe učenice kate - II.)
- 3. mjesto - Nora Ivić (mlađe učenice kate - II.)
- 3. mjesto - Petra Jankov (mlađe učenice kate - III.)
- 3. mjesto - Klara Veža (mlađe učenice kate - III.)
- 3. mjesto - Luka Bjelovuk (učenici kate - I.)
- 3. mjesto - Bruno Ivanković (učenici kate - I.)
- 3. mjesto - Luka Ivković (učenici kate - II.)
- 3. mjesto - Josip Jurjević (učenici kate - II.)
- 3. mjesto - Luka Williamson (učenici kate - III.)
- 3. mjesto - Dorian Kvaternik (učenici kate - III.)
- 3. mjesto - Mario Mahmutović (učenici kate - IV.)
- 3. mjesto - Luka Kučić (učenici kate - V.)
- 3. mjesto - Helio Radman Čusak (učenici kate - VI.)
- 3. mjesto - Nediljko Colić (učenici kate - VI.)
- 3. mjesto - Lucija Barać (učenice kate - I.)
- 3. mjesto - Anela Kemura (učenice kate - II.)
- 3. mjesto - Mia Božanić (učenice kate - II.)
- 3. mjesto - Hana Lugić (učenice kate - III.)
- 3. mjesto - Lana Pleh (učenice kate - III.)

„Kaštela Open", Kaštela, 17.12.2011.:
- 1. mjesto - Luka Pecotić (borbe, ml. učenici -30 kg)
- 1. mjesto - Frane Pejković (borbe, učenici -42 kg)
- 1. mjesto - Petar Matan (borbe, juniori -76 kg)
- 1. mjesto - Danijela Banović (borbe, juniorke +59 kg)
- 1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, ml. seniori +78 kg)
- 1. mjesto - Vinko Ursić Glavanović (borbe, seniori open)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (ml. učenici kate, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto - Ana Bodrožić Selak (ml. učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto - Josipa Bodrožić Selak (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 1. mjesto - Tonći Grubšić (ml. učenici kate)
- 1. mjesto - Gabriela Papac (ml. učenice kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (učenici kate)
- 1. mjesto - Ivana Dragičević (učenice kate)
- 1. mjesto - Frane Pejković (ml. kadeti kate)
- 1. mjesto - Ivona Jovanović (ml. kadetkinje kate)
- 1. mjesto - mlađi učenici, kate ekipno (Vidović, Pecotić, Koljanin)
- 1. mjesto - učenici, kate ekipno (Pejković, Čulić, Pecotić)
- 1. mjesto - učenice, kate ekipno (Marelja, Dragičević, Kuljiš)
- 1. mjesto - mlađi kadeti, kate ekipno (Pejković, Golem, Puzić)
- 1. mjesto - mlađe kadetkinje, kate ekipno (Marelja, Dragičević, Kuljiš)
- 2. mjesto - Toni Madunić (borbe, kadeti +70 kg)
- 2. mjesto - Anđela Stjepandić (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 2. mjesto - Antea Karabatić (ml. učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto - Gordana Barišić (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 2. mjesto - Luka Pecotić (ml. učenici kate)
- 2. mjesto - Ante Vidović (učenici kate)
- 2. mjesto - Emerciana Alfirević (učenice kate)
- 2. mjesto - Petra Marelja (ml. kadetkinje kate)
- 2. mjesto - mlađi učenici, kate ekipno (Grubšić, Gavranović, Šimurina)
- 2. mjesto - mlađe učenice, kate ekipno (G. Barišić, L. Jovanović, M. Jovanović)
- 2. mjesto - učenice, kate ekipno (Alfirević, Puzić, I. Vidović)
- 2. mjesto - učenici, kate ekipno (A. Vidović, Čorak, Golem)
- 3. m jesto - Karlo Matan (borbe, ml. kadeti -52 kg)
- 3. mjesto - Vid Raić (borbe, ml. kadeti -52 kg´)
- 3. mjesto - Matteo Hajder (borbe, ml. kadeti -57 kg)
- 3. mjesto - Bepo Vasić (borbe, kadeti -70 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, kadetkinje -54 kg)
- 3. mjesto - Katarina Lehman Pavasović (borbe, juniorke -53 kg)
- 3. mjesto - Petar Matan (borbe, seniori open)
- 3. mjesto - Lucija Barać (ml. učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto - Lucija Jovanović (ml. učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto - Mia Božanić (učenice kate, 7. i 8. kyu)
- 3. mjesto - Ante Vidović (ml. učenici kate)
- 3. mjesto - Petra Marelja (učenice kate)
- 3. mjesto - Lana Korina Krnić (učenice kate)
- 3. mjesto - Marin Puzić (ml. kadeti kate)
- 3. mjesto - mlađe učenice kate ekipno (Papac, Perić, A. Bodrožić Selak)
- 3. mjesto - mlađe učenice kate ekipno (Puzić, Barać, Karabatić)
- 3. mjesto - učenice, kate ekipno (Papac, Jovanović, Božanić)
- 3. mjesto - učenice, kate ekipno (J. Bodrožić Selak, Krnić, A. Bošnjak)