Kup Jadrana 2013. - Rezultati

Kup Jadrana 2013.

Split, 17.03.2013.

Međunarodni karate turnir

U organizaciji

Karate klub Sokol / Hrvatski karate Savez

 

Broj natjecatelja: 600

Broj klubova: 66

Broj država: 2

 

Poredak klubova

Poredak Klub Mjesto Zlato Srebro Bronca Ukupno
1 Sokol Split 19 17 20 56
2 Hercegovina Zg Zagreb 9 6 19 34
3 Obi Split 5 1 9 15
4 Međugorje Međugorje, BiH 4 5 2 11
5 Ljubuški Ljubuški, BiH 3 4 2 9
6 Okit Vodice 3 2 4 9
7 Brotnjo Runović 3 2 2 7
8 Porto Tolero Ploče 3 1 7 11
9 Đurđevac Đurđevac 3   3 6
10 Fortiter Kaštela 2 2 3 7
10 Rab Enpi Rab 2 2 3 7
12 Samobor Samobor 2 1 4 7
13 Biograd Biograd 2 1 2 5
14 Zamet Rijeka 2 1 1 5
15 Kaplast Karlovac 2   1 3
16 Zrinski Cista Velika 1 1 5 7
17 Drniš Drniš 1 1 4 6
18 Brač Supetar 1 1 2 4
18 Metković Metković 1 1 2 4
20 Kakato Dubrovnik 1   3 4
21 Dalmacijacement Solin 1   1 2
22 Šibenik Šibenik   3 3 6
22 Virovitica Virovitica   3 3 6
24 Knez Domagoj Metković   2 3 5
25 Forum Zadar   2 2 4
26 Ploče Ploče   1 1 2
26 Tigar Knin   1 1 2
28 Posušje Posušje, BiH   1   1
28 Viktorija Rijeka   1   1
30 Bosna Sarajevo, BiH     3 3
31 Hr. Dragovoljac Zagreb     1 1
31 Mladost Ivanić Grad     1 1
31 Zvonimir Zadar     1 1

 

Kumite

Kategorija Mjesto Ime Prezime Klub
ML. UČENICI -26KG 1 Mateo Mitrović Biograd
ML. UČENICI -26KG 2 Karlo Mandžo Brotnjo
ML. UČENICI -26KG 3 Robert Klijenak Fortiter
ML. UČENICI -26KG 3 Luka Barbir Porto Tolero
ML. UČENICI -30KG 1 Danijel Vidović Hercegovina Zg
ML. UČENICI -30KG 2 Ivan Prusina Hercegovina Zg
ML. UČENICI -30KG 3 Marko Jelčić Ljubuški
ML. UČENICI -30KG 3 Luka Vidojević Porto Tolero
ML. UČENICI -34KG 1 Filip Ostojić Međugorje
ML. UČENICI -34KG 2 Renato Blago Martinović Brotnjo
ML. UČENICI -34KG 3 Andrija Ostojić Međugorje
ML. UČENICI -34KG 3 Abraham Miloš Ljubuški
ML. UČENICI -38KG 1 Dominik Tabula Okit Vodice
ML. UČENICI -38KG 2 Ivor Jušić Okit Vodice
ML. UČENICI -38KG 3 Luka Miljković Skelin Tigar Knin
ML. UČENICI -38KG 3 Antonio Glavaš Zvonimir
ML. UČENICI +38KG 1 Novah Mandić Brač
ML. UČENICI +38KG 2 Luka Ostojić Međugorje
ML. UČENICI +38KG 3 Josip Jurjević Sokol
ML. UČENICI +38KG 3 Petar Gavranović Sokol
ML. UČENICE -28KG 1 Sara Raspudić Međugorje
ML. UČENICE -28KG 2 Ana Marija Boras Ljubuški
ML. UČENICE -28KG 3 Lolita Ivaković Fortiter
ML. UČENICE -28KG 3 Mia Musa Hercegovina Zg
ML. UČENICE -32KG 1 Laura Krstulović Obi
ML. UČENICE -32KG 2 Iva Grbavac Ljubuški
ML. UČENICE -32KG 3 Laura Bosotin Okit Vodice
ML. UČENICE -32KG 3 Ana Sinković Porto Tolero
ML. UČENICE -36KG 1 Anamarija Maršić Porto Tolero
ML. UČENICE -36KG 2 Iris Kovač Šibenik
ML. UČENICE -36KG 3 Ivona Krasić Brotnjo
ML. UČENICE -36KG 3 Andrea Šarac Brotnjo
ML. UČENICE +36KG 1 Matea Bebić Metković
ML. UČENICE +36KG 2 Tina Grković Fortiter
ML. UČENICE +36KG 3 Ivana Gradac Porto Tolero
UČENICI -30KG 1 Luka Pecotić Sokol
UČENICI -30KG 2 Lovre Poljak Fortiter
UČENICI -30KG 3 Mateo Mitrović Biograd
UČENICI -30KG 3 Petar Josić Okit Vodice
UČENICI -34KG 1 Filip Bebek Ljubuški
UČENICI -34KG 2 Jakov Bebek Ljubuški
UČENICI -34KG 3 Ante Fidler Obi
UČENICI -34KG 3 Ivan Perić Obi
UČENICI -38KG 1 Gabrijel Krasić Hercegovina Zg
UČENICI -38KG 2 Luka Božac Okit Vodice
UČENICI -38KG 3 Roko Kravar Knez Domagoj
UČENICI -38KG 3 Jure Vasilj Hercegovina Zg
UČENICI -42KG 1 Franjo Miletić Ljubuški
UČENICI -42KG 2 Tonći Grubišić Sokol
UČENICI -42KG 3 Ante Ivaković Fortiter
UČENICI -42KG 3 Jakov Rukavina Mladost Ivanić- Grad
UČENICI -46KG 1 Fabijan Muršić Đurđevac
UČENICI -46KG 2 Mate Bevanda Međugorje
UČENICI -46KG 3 David Ljubić Hercegovina Zg
UČENICI -46KG 3 Josip Čular Drniš
UČENICI +46KG 1 Ivor Krešić Zrinski
UČENICI +46KG 2 Mladen Vukojević Ljubuški
UČENICI +46KG 3 Pavle Radenić Virovitica
UČENICI +46KG 3 Adrian Karačić Hercegovina Zg
UČENICE -32KG 1 Ela Nakir Obi
UČENICE -32KG 2 Tea Vekić Metković
UČENICE -32KG 3 Nikolina Soldo Hercegovina Zg
UČENICE -32KG 3 Lorena Štula Porto Tolero
UČENICE -36KG 1 Gordana Barišić Sokol
UČENICE -36KG 2 Ena Novaković Biograd
UČENICE -36KG 3 Maja Kozlinger Virovitica
UČENICE -36KG 3 Iva Franjković Okit Vodice
UČENICE -40KG 1 Katarina Sarić Sokol
UČENICE -40KG 2 Ema Bošnjak Sokol
UČENICE -40KG 3 Sara Soldo Hercegovina Zg
UČENICE -40KG 3 Anica Kvesić Hercegovina Zg
UČENICE -44KG 1 Iva Ursić Kakato
UČENICE -44KG 2 Sara Blažević Virovitica
UČENICE -44KG 3 Ivana Gradac Porto Tolero
UČENICE -44KG 3 Domina Pavlović Sokol
UČENICE +44KG 1 Marija Kordušić Hercegovina Zg
UČENICE +44KG 2 Josipa Bebić Knez Domagoj
UČENICE +44KG 3 Magdalena Buhač Hercegovina Zg
UČENICE +44KG 3 Petra Bebić Knez Domagoj
ML.KADETI -36KG 1 Leonardo Korač Međugorje
ML.KADETI -36KG 2 Ante (Marko) Bebić Knez Domagoj
ML.KADETI -36KG 3 Ante Vođera Okit Vodice
ML.KADETI -36KG 3 Luka Pecotić Sokol
ML.KADETI -41KG 1 Luka Smoljo Fortiter
ML.KADETI -41KG 2 Andrija Soldo Međugorje
ML.KADETI -41KG 3 Vilim Muršić Đurđevac
ML.KADETI -41KG 3 Ivan Soldo Međugorje
ML.KADETI -45KG 1 Dragan Luburić Hercegovina Zg
ML.KADETI -45KG 2 Šime Viduka Forum Zadar
ML.KADETI -45KG 3 Martin Musa Hercegovina Zg
ML.KADETI -45KG 3 Petar Čulić Sokol
ML.KADETI -48KG 1 Borna Petrović Porto Tolero
ML.KADETI -48KG 2 Lovre Gradac Porto Tolero
ML.KADETI -48KG 3 Vicko Hrabar Obi
ML.KADETI -48KG 3 Špiro Golem Sokol
ML.KADETI -52KG 1 Luka Prusina Hercegovina Zg
ML.KADETI -52KG 2 Luka Šaldo Međugorje
ML.KADETI -52KG 3 Zvonimir Sabljić Hercegovina Zg
ML.KADETI -52KG 3 Frane Pejković Sokol
ML.KADETI -57KG 1 Albrim Samahodaj Međugorje
ML.KADETI -57KG 2 Ante Dragičević Međugorje
ML.KADETI -57KG 3 Roko Čupić Drniš
ML.KADETI -57KG 3 Vladimir Ostojić Hercegovina Zg
ML.KADETI +57KG 1 Ivan Pehar Hercegovina Zg
ML.KADETI +57KG 2 Dario Mijatović Hercegovina Zg
ML.KADETI +57KG 3 Ivan Luburić Hercegovina Zg
ML.KADETI +57KG 3 Anton Prusina Hercegovina Zg
ML.KADETKINJE -40KG 1 Ana Raić Sokol
ML.KADETKINJE -40KG 2 Sara Malčec Virovitica
ML.KADETKINJE -40KG 3 Mia Lazo Kakato
ML.KADETKINJE -40KG 3 Iva Pasanec Biograd
ML.KADETKINJE -45KG 1 Damira Oremuš Fortiter
ML.KADETKINJE -45KG 2 Monika Bubnjić Virovitica
ML.KADETKINJE -45KG 3 Iva Ursić Kakato
ML.KADETKINJE -45KG 3 Bruna Cvitanović Šibenik
ML.KADETKINJE -50KG 1 Laura Maretić Okit Vodice
ML.KADETKINJE -50KG 2 Josipa Bodrožić Selak Sokol
ML.KADETKINJE -50KG 3 Laura Pokupić Virovitica
ML.KADETKINJE -50KG 3 Mihaela Turudić Hercegovina Zg
ML.KADETKINJE -55KG 1 Nika Šupljić Knez Obi
ML.KADETKINJE -55KG 2 Ivana Galić Posušje
ML.KADETKINJE -55KG 3 Rebeka Talajić Sokol
ML.KADETKINJE -55KG 3 Marija Kiridžija Metković
ML.KADETKINJE +55KG 1 Petra Mitrović Biograd
ML.KADETKINJE +55KG 2 Dora Opačak Zrinski
ML.KADETKINJE +55KG 3 Marija Marojević Zrinski
ML.KADETKINJE +55KG 3 Nika Arapović Zrinski
KADETI -52KG 1 Borna Petrović Porto Tolero
KADETI -52KG 2 Frane Pejković Sokol
KADETI -52KG 3 Matej Planinić Hercegovina Zg
KADETI -52KG 3 Antonio Doko Hrvatski dragovoljac
KADETI -57KG 1 Aron Šahini Zamet
KADETI -57KG 2 Mario Sabljić Hercegovina Zg
KADETI -57KG 3 Karlo Matan Sokol
KADETI -57KG 3 Vid Raić Sokol
KADETI -63KG 1 Daniel Bebek Ljubuški
KADETI -63KG 2 Karlo Mijaljević Šibenik
KADETI -63KG 3 Jure Bevanda Hercegovina Zg
KADETI -63KG 3 Matteo Hajder Sokol
KADETI -70KG 1 Deni Šarac Brotnjo
KADETI -70KG 2 Zoran Zoko Hercegovina Zg
KADETI -70KG 3 Ivica Redžić Zrinski
KADETI -70KG 3 Mario Dabo Kakato
KADETI +70KG 1 Ivan Planinić Hercegovina Zg
KADETI +70KG 2 Slavko Selak Hercegovina Zg
KADETI +70KG 3 Denis Veraja Bosna
KADETI +70KG 3 Josip Džepina Drniš
KADETKINJE -47KG 1 Iva Povrženić Kaplast
KADETKINJE -47KG 2 Ana Raić Sokol
KADETKINJE -54KG 1 Anamarija Tomić Brotnjo
KADETKINJE -54KG 2 Josipa Bodrožić Selak Sokol
KADETKINJE -54KG 3 Rebeka Talajić Sokol
KADETKINJE -54KG 3 Gabi Dominiković Metković
KADETKINJE +54KG 1 Irena Prga Hercegovina Zg
KADETKINJE +54KG 2 Kristina Zovko Hercegovina Zg
KADETKINJE +54KG 3 Katarina Lehman Pavasović Sokol
KADETKINJE +54KG 3 Marina Barac Zamet
JUNIORI -55KG 1 Andrija Balalo Đurđevac
JUNIORI -61KG 1 Dino Povrženić Kaplast
JUNIORI -61KG 2 Riccardo Sgardelli Zamet
JUNIORI -61KG 3 Andrija Balalo Đurđevac
JUNIORI -61KG 3 Darko Jelić Hercegovina Zg
JUNIORI -68KG 1 Teo Jeftimov Đurđevac
JUNIORI -68KG 2 Marko Aleksić Drniš
JUNIORI -76KG 1 Slavko Mihaljević Drniš
JUNIORI -76KG 2 Mario Mišura Šibenik
JUNIORI -76KG 3 Zvonimir Raič Sokol
JUNIORI -76KG 3 Mislav Sekulić Kaplast
JUNIORI +76KG 1 Filip Barac Zamet
JUNIORI +76KG 2 Marin Vrhovac Tigar Knin
JUNIORI +76KG 3 Marin Zorica Šibenik
JUNIORI +76KG 3 Mile Topić Drniš
JUNIORKE -53KG 1 Anamarija Tomić Brotnjo
JUNIORKE -53KG 2 Ljiljana Pendić Viktorija
JUNIORKE -53KG 3 Kristina Ćorić Zrinski
JUNIORKE -53KG 3 Anita Dergez Đurđevac
JUNIORKE -59KG 1 Jelena Zovko Hercegovina Zg
JUNIORKE -59KG 2 Anđela Stjepandić Sokol
JUNIORKE -59KG 3 Lucija Čatlak  Šibenik
JUNIORKE -59KG 3 Magdalena Sivrić Hercegovina Zg
JUNIORKE +59KG 1 Katarina Lehman Pavasović Sokol
JUNIORKE +59KG 2 Samira Tutundžić Bosna
JUNIORKE +59KG 3 Iva Marjanović Zamet
JUNIORKE +59KG 3 Dora Poljičak Sokol
SENIORI OPEN 1 Vinko Ursić Glavanović Sokol
SENIORI OPEN 2 Albert Stjepandić Sokol
SENIORI OPEN 3 Marko Opančar Zrinski
SENIORI OPEN 3 Nikola Rendić Sokol
SENIORKE OPEN 1 Darija Bilić Obi
SENIORKE OPEN 2 Pamela Kardanovski Obi
SENIORKE OPEN 3 Samira Tutundžić Bosna
SENIORKE OPEN 3 Anđela Planinić Hercegovina Zg

 

Kata

Kategorija Mjesto Ime Prezime Klub
ML.UČENICI 7. I 8. KYU 1 Ante Grbavac Sokol
ML.UČENICI 7. I 8. KYU 2 Roko Odak Sokol
ML.UČENICI 7. I 8. KYU 3 Ante Đolonga Obi
ML.UČENICI 7. I 8. KYU 3 Tibor Martinović Obi
ML. UČENICE 7. I 8. KYU 1 Tonka Berša Sokol
ML. UČENICE 7. I 8. KYU 2 Daria Milić Sokol
ML. UČENICE 7. I 8. KYU 3 Nika Bešlija Obi
ML. UČENICE 7. I 8. KYU 3 Vanessa Martinić Brač
UČENICI 7. I 8. KYU 1 Matej Čorić Dalmacija Cement
UČENICI 7. I 8. KYU 2 Luka Gilić Sokol
UČENICI 7. I 8. KYU 3 Terihaj Ivan Samobor
UČENICI 7. I 8. KYU 3 Vid Stefan Zanchi Sokol
UČENICE 7. I 8. KYU 1 Šimić Tea Obi
UČENICE 7. I 8. KYU 2 Kuran Marija Magdalena Ploče
UČENICE 7. I 8. KYU 3 Zubčić Ema Forum Zadar
UČENICE 7. I 8. KYU 3 Oberan Mia Ploče
ML. UČENICI KATE 1 Dino Šimunec Samobor
ML. UČENICI KATE 2 Petar Gavranović Sokol
ML. UČENICI KATE 3 Vlado Lovrić Obi
ML. UČENICI KATE 3 Toni Šarolić Sokol
ML.UČENICE KATE 1 Antea Karabatić Sokol
ML.UČENICE KATE 2 Lucija Jovanović Sokol
ML.UČENICE KATE 3 Nika Jelen Samobor
ML.UČENICE KATE 3 Lara Bulić Brač
UČENICI KATE 1 Damjan Nenadić Samobor
UČENICI KATE 2 Luka Pecotić Sokol
UČENICI KATE 3 Ante Vidović Sokol
UČENICI KATE 3 Kruno Fadljević Samobor
UČENICE KATE 1 Gabrijela Papak Sokol
UČENICE KATE 2 Petra Perić Sokol
UČENICE KATE 3 Ela Nakir Obi
UČENICE KATE 3 Fiona Martinović Obi
ML. KADETI KATE 1 Frane Pejković Sokol
ML. KADETI KATE 2 Ante Vidović Sokol
ML. KADETI KATE 3 Špiro Golem Sokol
ML. KADETI KATE 3 Nikola Galić Dalmacija Cement
ML. KADETKINJE KATE 1 Ana Raić Sokol
ML. KADETKINJE KATE 2 Ivana Dragičević Sokol
ML. KADETKINJE KATE 3 Sara Brmbota Rab Enpi
ML. KADETKINJE KATE 3 Lea Poldan Rab Enpi
SENIORI KATE 1 Teo Perkić Rab Enpi
SENIORI KATE 2 Dorian Brmbota Rab Enpi
SENIORKE KATE 1 Alberta Naletina Rab Enpi
SENIORKE KATE 2 Ivona Jovanović  Sokol
SENIORKE KATE 3 Tea Klarić Knez Domagoj 
ML. UČENICI EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol
ML. UČENICI EKIPNO KATE 2 Forum 2 Forum Zadar
ML. UČENICI EKIPNO KATE 3 Forum 1 Forum Zadar
ML. UČENICE EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol
ML. UČENICE EKIPNO KATE 2 Brač Brač
ML. UČENICE EKIPNO KATE 3 Porto Tolero Porto Tolero
UČENICI EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol
UČENICI EKIPNO KATE 2 Samobor 1 Samobor
UČENICI EKIPNO KATE 3 Rab-ENPI Rab Enpi
UČENICI EKIPNO KATE 3 Samobor 2 Samobor
UČENICE EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol
UČENICE EKIPNO KATE 2 Rab-ENPI Rab Enpi
ML. KADETI EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol
ML. KADETKINJE EKIPNO KATE 1 Sokol Sokol